Pracuj.pl

( 3.97 )

Portal pracuj.pl należy do Grupy Pracuj sp. z o.o., w której skład wchodzi także Rabota.ua - odpowiednik serwisu na Ukaranie oraz system eRecruiter. Grupa Pracuj wspomaga firmy w zakresie rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Misją firmy jest pomoc ludziom w znalezieniu lepszej pracy. Natomiast jej wizja to chęć bycia pierwszym wyborem dla pracodawców poszukujących pracowników oraz osób poszukujących pracy na wszystkich rynkach. Z tego portalu aktywnie korzysta 40 tys. klientów z 40 krajów. Serwis powstał w 2000 roku.

Opinie (256)

Źle.

Oferty pracy dopasowane do potrzeb (subskrypcje na temat), przejrzysta strona i szeroka gama akturalnych ofert pracy. Mailowa obsługa dziąła jednak trochę gorzej. mimo, że trzykrotnie informowałam o rezygnacji z mailingu (zarówno przez system, jak i telefonicznie), ciągle przychodza do mnie oferty.

Odwiedzałeś ostatnio Pracuj.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allegro.pl

(4.37 )

ceneo.pl

(4.26 )

Interia.pl

(1.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem