ZOPiS Busko-Zdrój

( 4.50 )

Opinie (2)

Juz na koniec prawie dnia pracy Urzędów poszłam do ZOPIS

Juz na koniec prawie dnia pracy Urzędów poszłam do ZOPIS-u, żeby dowiedzieć sie o stypendium na dziecko do szkoły tzw.( socjalne).Pani zaprosiła mnie do pokoju który zajmuje sie obsługą wnioskodawców, Pani A. poinformowała mnie kiedy należy przyjsć po wniosek, oraz jakie dokumenty trzeba zbierac(faktury) , jaki dochód ma być uznawany przy przyznawaniu takich stypendiów.Byłam bardzo zadowolona z obsługi oraz wiedzy jaką posiadała pani zajmująca sie tymi wnioskami, nawet wydrukowała mi liste artykułów które wchodzą do rozliczenia .Jestem bardzo zadowolona i polecam tą instytucje do załatwień i pomocy materialnej dla najuboższych rodzin.

Odwiedzałeś ostatnio ZOPiS Busko-Zdrój?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem