Academy of Hair Design Berendowicz&Kublin

( 5.00 )

Opinie (1)

Salon Berendowicz&Kublin to kolejne tego typu miejsce

Salon Berendowicz&Kublin to kolejne tego typu miejsce, które odwiedziłem w Opolu. W Salonie pojawiłem się parę minut przed godziną 11. Po przywitaniu powiedziałem, że jestem umówiony na 11 do pani Anety. Wskazano mi sofę, na której oczekiwałem na swoją kolej. Salon jest zaaranżowany schludnie i nowocześnie, z dominacją bieli i metalicznej stali. Czas umila zawieszony na ścianie telewizor, w którym był nastawiony kanał FMan. Pani A. pojawiła się bez opóźnień i zaprosiła do stanowiska. Skonsultowała ze mną nowy wygląd fryzury w sposób dość profesjonalny po czym zostałem zaprowadzony do mycia włosów. Proces mycia przebiegł przyjemnie. Wróciłem na fotel a pani A. wkrótce nawiązała ze mną kontakt :) Po 30 minutach wyszedłem usatysfakcjonowany nową fryzurą oraz jakością obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio Academy of Hair Design Berendowicz&Kublin?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(2.85 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem