As Jazdy

( 5.00 )

Opinie (1)

Nie tak dawno mój kuzyn zdawał egzamin na prawo jazdy a na

Nie tak dawno mój kuzyn zdawał egzamin na prawo jazdy a na kurs zapisała się do ośrodka jazdy As Jazdy. Ośrodek ten kształci kierowców w wielu kategoriach – A, B, C, C+E. Oprócz tego istnieje możliwość wykonania badań lekarskich na miejscu a dotyczy to kursów kategorii A i B. W 2009 roku ten ośrodek jazdy zwyciężył w plebiscycie Kuriera Porannego na Najlepszą Szkołę Nauki Jazdy. Potwierdził mi to mój kuzyn. Był bardzo zadowolony z kursu. Instruktor jazdy był cierpliwy i znakomicie nauczał kursantów. W większości zdawali oni egzaminy bez problemów. Świadczy to o wysokiej jakości świadczonych kursów. Dzięki dużemu odsetkowi zdanych egzaminów bardzo dużo jest chętnych na zapisy na kursy jazdy w tej szkole. W każdej chwili można się umówić na dodatkową jazdę aby się podszkolić.

Odwiedzałeś ostatnio As Jazdy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atut

(5.00 )

Szkoła jazdy Moc

(1.50 )

Autos

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem