Mix electronics

( 3.81 )

Opinie (1480)

pracownik doradził jakiego laptopa wybrać

pracownik doradził jakiego laptopa wybrać, obsługa uprzejma, także w przypadku płatności ratalnej, wszystko zostało rzetelnie wytłumaczone

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na minus: oferta i cena. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Na wstępie zawsze przywita nas ktoś z obsługi

Na wstępie zawsze przywita nas ktoś z obsługi, personel jest miły i ma dobre podejście do klienta, potrafi doradzić, a nawet odradzić coś, jeżeli uważa, że nie jest warte swojej ceny. Oferta sklepu jest dość duża jak na tak mały metraż, co z pewnością się ceni. Nigdy jako klientka nie pozostałam tam sama (chyba, że tego sobie życzyłam akurat ), zawsze był ktoś kto sprawnie wprowadzał mnie w szczegóły, oraz oprowadził po sklepie. Ceny są ukazane wyraźnie klientowi, a sam sklep jest bardzo schludny i czysty. Również ze względu na małą ilość klienteli, nie ma problemu z czekaniem w kolejce do kasy. Polecam bardzo, szczególnie tym, którzy lubią mieć przy sobie cały czas pomoc.

Jakość obsługi zdecydowanie na plus

Jakość obsługi zdecydowanie na plus. Wiedza i kompetencja personelu mówi sama za siebie. Wiedzą co mają na sklepie w jakich cenach, zawsze chętni do pomocy. Nie narzucają się, gdy widzą że klient szuka czegoś samemu, a gdy o coś zapytamy zaraz otrzymamy na to odpowiedź. Bardzo atrakcyjne ceny, których nie może przebić konkurencja. Pozwala mi to wystawić pozytywną opinię i zachęcać do odwiedzin sklepu, który jest wzorem do naśladowania dla sklepów tego typu. Na pewno odwiedzę jeszcze nie raz ten sklep.

Odwiedzałeś ostatnio Mix electronics?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem