Angora

( 5.00 )

Opinie (21)

Właśnie dostałam kolejną angorę w swoje ręce

Właśnie dostałam kolejną angorę w swoje ręce, u nas taki zwyczaj że mama czyta od poniedziałku a później podaje mi a ja podaję dalej gdyż jest to gazeta dla wszystkich która ma po trochu wszelakich informacji ze świata, z polityki, z plotek, trochę humoru, no po prostu każdy coś tam dla siebie znajdzie

Angora jest jedną z moich ulubionych pozycji na rynku

Angora jest jedną z moich ulubionych pozycji na rynku czasopism, gdyż dzięki niej mam dostęp do wszystkich, oczywiście subiektywnie wybranych najciekawszych artykułów poprzedzającego tygodnia. Dużo treści i mało obrazków powodują że lektura jest przyjemna i relaksująca. Pominięcie aspektów plotkarskich wynosi również ten tygodnik nieco ponad poziom. generalnie polecam

Dopiero dziś znalazłam chwilę na to by przejrzeć zakupioną

Dopiero dziś znalazłam chwilę na to by przejrzeć zakupioną już jakiś czas temu Angorę, Ogólnie nie kupuję na bieżąco tej gazety, ale od czasu do czasu. Jest to dobry tygodnik, który cenię za kilka stałych elementów ale ogólnie zaczął mnie zniechęcać powielaniem artykułów rodem z "Faktu"... miałam w rękach wydanie mówiące o śmierci Andrzeja Ł. znanego aktora... zamiast jakiegoś tytułu wyrażającego żal po odejściu tej postaci Angora informowała nieco przewrotnie, że obiecał żyć ileś tam lat i nie dotrzymał słowa... osobiście odebrałam to jako kiepski pomysł na żart, bardziej żałosny niż zabawny.

Dopiero dziś znalazłem czas

Dopiero dziś znalazłem czas, by przeczytać zakupiony w poniedziałek tygodnik "Angora". To jeden z najlewpszych tygodników na rynku. Przegląd wydarzeń minionego tygodnia jest tu co prawda bardzo selektywny, ale zawsze trafiony, konkretny i bardzo ciekawy. Każdy artykuł przyciąga uwagę. Z dużym zainteresowaniem czytam też listy czytelników oraz dodatek w postaci rozrywek umysłowych. Dobrze zainwestowane 3 zł 50 gr na zakup tego tygodnika.

Angorę czytam regularnie co tydzień i co tydzień jestem

Angorę czytam regularnie co tydzień i co tydzień jestem bardzo zadowolny z faktu, że jestem stałym czytelnikiem tego tygodnika. Bardzo dobry wybór artykułów z całego tygodnia stanowi najlepszy przegląd aktualnych informacji i wydarzeń. Bardzo dobra szata graficzna i układ gazety. Wyjątkowo trafne ilustracje i grafika. Ciekawy dodatek dla młodszych - Angorka. Bardzo mi sie podoba dział listów od czytelników. Tygodnik wart swojej ceny.

W popołudniowym wolnym czasie przejrzałam najnowsze wydanie

W popołudniowym wolnym czasie przejrzałam najnowsze wydanie tygodnika,, Angora" Czasopismo to przyciąga czytelników ciekawą okładką, która zawsze perfekcyjnie jest zaprojektowana. Wydawane w tej gazecie artykuły są zawsze ciekawe, godne polecenia. Cena tego tygodnika jest również dostępna dla każdego. Artykuły pisane literami dobrze widocznymi.

Właśnie do śniadania przejrzałem nowy numer ygodnika

Właśnie do śniadania przejrzałem nowy numer ygodnika Angora. Jak zwykle ciekawa jest okładka, która przedstawia politykóww czasie meczu Grecja - Niemcy. Na okładce anonsuje się te dużymi literami artykuł o sklepie z artykułami intymymi dla kaolików. Cały numer jak zawsze zresztą bardzo interesujący, a wybór przedruków z prasy krajowej i zagranicznej bardzo ciekawy. Dobry, prasowy przegląd tygodnia za stosunkowo niską cenę, bo Angora kosztuje tylko 3.50.

Czytałem nowy numer tygodnika Angora

Czytałem nowy numer tygodnika Angora, który dziś rano kupiłem. Jak zawsze to czasopismo jest dla mnie bardzo interesuące. Zawsze wzrok przyciąga okładka, która oprócz zdjęcia ma zawsze bardzo celną sentencję. Wybór artykułów, jako przedruki gazet krajowych i międzynarodowych jest barzo dobry, przekrojowy, dający pełny obraz wydarzeń minionego tygodnia. Dodatkowo ciekawy serwis zdjęć, artykułow polemicznych i listy - opinie od czytelników, stawiają tę gazetę jako bardzo poczytny i lubiany przeze mnie tygodnik. Ciekawa szata graficzna i poprawny język są dodatkowym walorem tego pisma.

Nieraz kupuję gazetę pt

Nieraz kupuję gazetę pt. Angora. Gazeta ta wydana jest na ładnym papierze i jest w przystępnej cenie. Kupując tą gazetę mam wiele do poczytania. Zawarte są w niej informacje z całego świata jak i z Polski. Zawarte są w niej artykuły dotyczące polityki, ciekawostek, a na rozluźnienie dotyczące plotek. Gazeta jest warta swej ceny i zawsze jest co poczytać.

Nowy numer tygodnika Angora poświęcony jest w dużej mierze

Nowy numer tygodnika Angora poświęcony jest w dużej mierze piłkarskim emocjom związanym z EURO 2012. I nie ma się co dziwić, bo to w mediach temat numer jeden. Ciekawa okładka, fajny dobór zdjęć, mądre artykuły własne i wybrane z całego tygodnia, jak to w Angorze bywa zawsze.Spory dział listów i opinii od czytelników i duża porcja rozrywki. To sprawia, że Angorę z przyjemnością kupuję co tydzień.

Tygodnik z bardzo ciekawymi artykułami z różnych czasopism

Tygodnik z bardzo ciekawymi artykułami z różnych czasopism i dzienników (nie tylko polskich), bardzo fajnie dobrane tematy. Nie skupiono się tu tylko na polityce, chociaż z tej tematyki oczywiście znajdziemy tu artykuły. Przekonałam się do tej gazety ze względu na różnorodność dziedzin: życie codzienne, nietypowe tematy, wywiady, coś dla miłośników szarad, żarty, kilka stron dla dzieci i oczywiście to co bardzo lubię "Tygodniówka" na końcu, czyli spojrzenie z przymrużeniem oka na sprawy z pierwszych stron gazet.Papier gazetowy, ale śliski.

Pobiezna lektura nowego numeru tygodnika Angora

Pobiezna lektura nowego numeru tygodnika "Angora" utwierdziła mnie w przekonaniu, że to naprawdę dobre i przyjemne czasopismo. Towarzyszy mi ono zresztą w każdy poniedziałek od wielu lat. Zawsze znajdę w tygodniku wiele ciekawych artykułów i zdjęć oraz opinii i komentarzy. Na początku wybieram do czytania stałe, ulubione felietony, ale i tak czytam "Angorę" od deski do deski. W ten sposób na bieżąco wiem, jakie najważniejsze tematy były poruszane w minionym tygodniu i w Polsce i na świecie. Dla mnie ten tygodnik jest swoistm poidsumowaniem tygodnia w polityce i gospodarce. Nawet jeśli mi coś w minionym tygodniu umknęło z uwagi, to "Angora" mi to na pewno przypomni. Tygodnik nie jest drogi. Jest wydawany w nowoczesnej, atrakcyjnej szacie graficznej.

W każdy poniedziałek kupuję tygodnik Angora

W każdy poniedziałek kupuję tygodnik Angora. Mam wtedy poczucie, że nic z poprzedniego tygodnia nie uciekło mojej uwadze, bo wszystkie najważniejsze wiadomości i artykuły z całej prasy, znajdę właśnie w tygodniku Angora. Szata graficzna tygodnika jest bardzo przejrzysta i nowoczesna. Wybór artykułów i przedruków twórczy i ciekawy. Już sama okładka przyciąga zawsze wzrok i uwagę. Na luzie i dla odprężenia przeglądam ostatnią stronę, pełną kolorowego, ilustrowanego hunoru tygodnia, z bardzo ciekawym tytułem - dla tych, którzy nie lubią czytać. Bardzo ciekawią mnie strony międzynarodowe tygodnika, bo przecież do takiej prasy zagranicznej nie każdy ma dostęp. No i z bardzo wielką uwagą czytam listy czytelników, które wyrażają nasze codzienne nastroje, oczekiwania i przemyślenia. Złotówki wydane w poniedziałki na Angorę na pewno nie są zmarnowane.

Lubię zaczynać tydzień od lektury tygodnika ANGORA

Lubię zaczynać tydzień od lektury tygodnika ANGORA, który stanowi przegląd prasy krajowej i światowej. Redakcja stara się zamieszczać na łamach tygodnika najciekawsze przedruki interesujących i wartych uwagi tekstów, które były szeroko komentowane w poprzenim tygodniu. Z zainteresowaniem czytam także felietony wlasne. Interesującym, trafnym i ciekawym podsumowaniem tygodnia jest ostatnia strona, w formie żartów rysunkowych "dla tych, którzy nie lubią czytać". Dwie strony tygodnika zajmują bardzo ciekawe zdjęcia, wykonane przez cenionych fotorepoterów. Czytelnicy też mają swobodę wypowiedzi. Redakcja co tydzień oddaje im pełne dwie strony, na których drukowane są listy, opinie i komentarze. Tygodnik ma ciekawą szatę graficzną i jest naprawde bardzo interesujący.

Angora to mój ulubiony tygodnik

Angora to mój ulubiony tygodnik, który kupuję i czytam od lat. Za jedyne 3,50zł otrzymujemy ponad 80 stron w poręcznym formacie i na porządnym papierze. Wypełniają je głównie przedruki z prasy krajowej jak i zagranicznej, ale także materiały własne. Dzięki różnorodności wykorzystywanych źródeł, prezentowany materiał jest ukazany z wielu stron. To pozwala wyrobić czytelnikowi własną opinię. Szata graficzna jest zadowalająca, nie narzuca się. Jakość druku również bez zarzutu. Duży plus to obszerne wywiady z artystami, ludźmi biznesu i innymi osobistościami. Oprócz nowości ze świata czytelnik w cenie dostaje też plotki z życia gwiazd i polityków, dowcipy, krzyżówki, zagadkę kryminalną, ciekawostki naukowe. Angora publikuje również listy nadsyłane do redakcji. Dodatek Angorka jest przeznaczony dla najmłodszych czytelników. Zamieszczane w niej treści wzbudzają w nich zainteresowanie światem i poszerzają ich horyzonty. W całym czasopiśmie nie brakuje charakterystycznego humoru, z jakim komentowana jest aktualna rzeczywistość. Angora od lat broni swojej pozycji na rynku. Często wzbudza kontrowersje, ale nie traci przy tym dziennikarskiej rzetelności. Dostępne jest również internetowe wydanie.

Angora jest jedną z moich ulubionych gazet ze względu na

Angora jest jedną z moich ulubionych gazet ze względu na różnorodność artykułów. Jest to tygodnik, także kupując jedną gazetę z tak wieloma artykułami mam lekturę na cały tydzień. Oprócz przekroju wydarzeń poprzedniego tygodnia czy artykułów na temat wydarzeń na świecie zawiera wstawkę dla dzieci (Angorkę), żeby kształtować w młodych nawyk czytania prasy, bycia "na bieżąco" z nowinkami. Posiada również część humorystyczną (dowcipy), krzyżówki, które dają możliwość wygrania nagród.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

18.02.2011
Angora Inna forma kontaktu

Angora pisze o sobie jako przeglądzie prasy krajowej i

Angora pisze o sobie jako przeglądzie prasy krajowej i światowej. W praktyce jest to zlepek tanich sensacji, skandali, publikowane są artykuły na niespecjalnie wysokim poziomie. Przyznać trzeba, że zawarte są tu także informacje o ważnych wydarzeniach kraju i świata. To co jest godne pochwały to dostęp on-line do gazety po wysłaniu smsa, płatnością kartą lub przelewem, najważniejsze, że dostęp ten jest bezterminowy. W ten sposób można uzyskać także dostęp do archiwum i prenumeraty wydań on-line.

Angora to tygodnik

Angora to tygodnik, w którym znajdziemy cotygodniowy przegląd prasy zarówno o zasięgu krajowym, jak i lokalnej. Co pewien czas pojawiają się najciekawsze artykuły z prasy zagranicznej. W Angorze znaleźć można nieźle napisane recenzje książek i płyt, wkładkę dla dzieci oraz odrobinę plotek. Gazeta doskonale nadaje się na podróż pociągiem. Cena jest bardzo przystępna, w środku wiele artykułów wartych przeczytania. Nazwałabym Angorę czymś pośrednim między prasą codzienną, tygodnikiem publicystycznym i w przypadku, niektórych wiadomości, tabloidem. Szata graficzna jest dość nieciekawa, ale nadrabia to dobra treść.

Angora to zdecydowanie jedna z moich ulubionych pozycji

Angora to zdecydowanie jedna z moich ulubionych pozycji jeżeli chodzi o prasę. Po krótce można tą gazetę opisać jako zbiór wszystkich ciekawszych artykułów z prasy dostępnej w całej Polsce. Już sama okładka co tydzień zachęca do kupna tego tytułu. Zawsze wykazuje się znakomitym poczuciem humoru i trafnie komentuje wydarzenia aktualne. Oprócz ciekawych artykułów lubię dział z godnymi uwagi zdjęciami ze świata. Fotografia to dziedzina, która mnie interesuje a w Angorze można co tydzień obejrzeć kilka bardzo ciekawych zdjęć. Angorę można nabyć w sposób standardowy w formie papierowej, ale nie tylko. Ciekawą alternatywą jest możliwość kupna numeru online. Myślę, że to bardzo dobra możliwość np. dla ludzi mieszkających za granicą, ale jednocześnie chcących być na bieżąco z tym co się dzieje w ojczyźnie.

Odwiedzałeś ostatnio Angora?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Businessman

(4.50 )

Dziennik Polska Europa Świat

(4.50 )

Forbes

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem