Jakość Obsługi

Shell

( 3.96 )

Shell to największy na świecie koncern energetyczny wytwarzający najwyższej jakości produkty oraz oferujący kompleksową gamę usług związanych z dostarczaniem paliw i energii, a także rozwiązań dla klientów biznesowych i indywidualnych. Shell Polska Sp. z o.o. to aktualnie 419 stacji oferujących kierowcom najwyższej jakości paliwa. Na stacjach Shell klienci mogą korzystać z usług myjni samochodowych, z oferty punktów gastronomicznych oraz robić zakupy w sklepie z szerokim asortymentem produktów spożywczych i motoryzacyjnych. Ponadto Shell dysponuje szeroką gamą olejów i smarów, a do klientów biznesowych skierowana jest oferta kart paliwowych Shell Card.

Opinie (2684)

Po wjechaniu na plac SHELL

Po wjechaniu na plac SHELL, można było zauważyć umiarkowany ruch. Przy dystrybutorach były 2 samochody a z boku stała cysterna, która najprawdopodobniej przywiozła paliwo. Przy kasie była jedna osoba i tylko jedna kasa była czynna. Po podejściu do kasy zostałem obsłużony na bieżąco, gdyż poprzednia osoba została już obsłużona. Po zapłaceniu za paliwo zwróciłem uwagę na wystawiony towar. Wszystko było poukładane estetycznie. Po wyjściu zwróciłem uwagę na porządek, jaki jest przy dystrybutorach. Wszystko było w należytym porządku.

Stację benzynową odwiedziłem jedynie

Stację benzynową odwiedziłem jedynie, aby skorzystać z kompresora. Po wejściu do budynku kas, uśmiechem przywitała mnie młoda kasjerka i zapytała się, czy tankowałem lub czy chcę coś zamówić. Uśmiech i życzliwość tej osoby spowodowały, że zamówiłem grillowaną kanapkę oraz napój. Obsługa była sprawna i szybka, danie smaczne i gorące.

Na Shellu tankuję od zawsze

Na Shellu tankuję od zawsze. Tego dnia wracałam z rodziną z urlopu nad morzem. Na stacji zatrzymaliśmy się, bo chciałam przebrać córeczkę, ale niestety, nie udało mi się tego zrobić, ponieważ na stacji nie było toalety przystosowanej do przewijania dzieci. Poza tym pracownicy byli wyjątkowo nieuprzejmi. Powiedzieli, żebym przebrała dziecko w samochodzie. Byłam oburzona. Pochodzę ze Śląska i tutaj takie sytuacje nie mają miejsca. Nawet jeśli nie ma na stacji odpowiedniego miejsca do przewijania dzieci, pracownicy sami wskazują jakiś stolik w cichym miejscu.

Wjechałem na stację

Wjechałem na stację, pracownik pokierował mnie do wolnego dystrybutora. Po wyjściu z samochodu przywitał mnie z uśmiechem, po czym zaproponował mi ulepszone paliwo. Na moje pytania czym się różni, udzielił mi satysfakcjonującej i przekonującej odpowiedz. Podczas tankowania zachował wszelkie środki ostrożności. Zaproponował mi płyn do spryskiwaczy, umył mi szyby i zaprosił do kasy. Kasjerka przywitała się, po czym zapytała się o kartę na punkty i zaproponowała zakup samochodziku w promocyjnej cenie. Transakcja poszła sprawnie i przyjemnie. Po zakończeniu jej zostałem pożegnany i zaproszony ponownie. Z obserwacji zauważyłem, iż sklep jest dobrze zaopatrzony, a półki nieprzepełnione. Jedynym minusem był brak na stacji toalet.

Odwiedzałeś ostatnio Shell?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • akcesoria samochodowe
  • artykuły samochodowe
  • paliwa
  • stacja paliw

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(2.75 )

BLISKA

(3.74 )

BP Stacje Paliw

(4.17 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem