BLISKA

( 3.72 )

Opinie (1136)

Lubie szybką obsługę .

Podjechałam na podjazd , zalałam paliwo zajęło mi to 2 minuty. Poszłam zapłacić . Pani z obsługi zaproponowała mi dodatkowo batonik promocyjny , zapytała czy chcę fakturę , czy zbieram punkty, zaproponowała założenie kary i to wszystko zajęło 1 minutkę . Taką obsługę lubię -szybką ale bardzo dokładną . Na koniec zaproszono mnie ponownie.

Świetnie.

Świetnie. Obsługa zawsze ok

Dobrze.

Dobrze. Miła i profesjonalna obsługa. Niskie ceny.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Odwiedzałeś ostatnio BLISKA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.50 )

BP Stacje Paliw

(4.26 )

Jet

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem