2 Bieg Częstochowski

( 4.50 )

Opinie (1)

To już drugi bieg na 10 km rozgrywany na 2 pętlach wokół

To już drugi bieg na 10 km rozgrywany na 2 pętlach wokół Jasnej Góry. Zachęcony dobrą oraganizacją biegu w ubiegłym roku ponownie wystartowałem w tych zawodach. Bieg posiada atest, poprowadzony jest ładnymi ulicami miasta. Oraganizacja oraz zaplecze zawodów na wysokim poziomie. Obsługa pomiaru czasu także bez zarzutu. Każdy zawodnik, który ukończył bieg otrzymał medal, a w pakiecie startowym drobne upominki w postaci koszulek technicznych lub zestawu witamin oraz batoników dla sportowców. Posiłek regeneracyjny dla każdego sportowca w postaci makaronu bardzo smaczny. Kolejny raz organizatorzy zawodów klub "Zabiegani" stanął na wysokości zadania. dodatkowo należy pochwalić za to także, że mimo małego doświadczenia w organizacji, bieg ma niezwykle dobrą pomoc w postaci mediów, miasta, licznych sponsorów. dlatego też w tym biegu wzięło udział 652 zawodników i zawodniczek. Jednak znalazłem jeden minus: prowadzący spiker niestety po raz kolejny popełniał gafy i udowodnił, że niektóre sprawy związane ze spikerką przerastają go. Na zakończenie zawodów po dekoracji najlepszych biegaczy dokonano losowania atrakcyjnych nagród wśród uczestników.

Odwiedzałeś ostatnio 2 Bieg Częstochowski?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Vitamin Shop

(3.92 )

Tatar

(5.00 )

Elite Sport Food

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem