AM

( 4.00 )

Opinie (1)

Firma AM zajmuje się między innymi regeneracją wkładów do

Firma AM zajmuje się między innymi regeneracją wkładów do drukarek. Dokonałem w firmie napełnienia dwóch nabojów do drukarki Lexmark oraz jednego do HP. Zostałem obsłużony w sposób szybki i kompetentny. Po pozostawieniu naboi poproszono mnie aby przyjść za 15 minut po odbiór naboi!!!Brawo!!!Wydano mi kartkę opisującą usługę oraz cenę usługi. Kiedy przyszedłem ponownie do zakładu za 15 minut, tusze były już pięknie zapakowane w specjalne woreczki w których oprócz tuszu znajdowała się karta gwarancyjna na trzy miesiące. Byłem bardzo mile zaskoczony. Zaskoczenie było jeszcze większe kiedy Panowie poinformowali mnie, że obecnie naładowane pojemniki posłużą mi dłużej niż oryginały, gdyż są naładowano do tzw. "pełnej pojemności". Usługa szybka, kompetentny personel, bardzo grzeczny oraz ceny usługi dostępne. Gorąco polecam:-)

Odwiedzałeś ostatnio AM?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Acer

(4.00 )

Lexmark International

(4.50 )

Lenovo

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem