Asklepios

( 4.50 )

Opinie (1)

Laboratorium Asklepios oferuje szeroką gamę badań

Laboratorium Asklepios oferuje szeroką gamę badań. Przyjmuje pacjentów na skierowanie oraz oferuje badania prywatne. Przychodząc na pobieranie krwi od razu zastała mnie spora kolejka. Mimo to, wszyscy pacjenci obsługiwani byli bardzo sprawnie. Wszystko trwało bardzo szybko, a jednak z należytym podejściem. Pani laborantka, którą poinformowałam o panicznym strachu przed igłą zamieniła 3 ampułki, które miała mi pobrać na jedną i była bardzo miła, choć było widać, ze pracuje w szybkim tempie. Robiąc kolejne badania na pewno skorzystam z usług tej placówki.

Odwiedzałeś ostatnio Asklepios?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Poradnia K

(2.00 )

Oftaldent

(2.50 )

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem