GO Sport

( 3.59 )

Opinie (784)

Ostrzenie łyżew go sport opinia

Odradzam każdemu korzystanie z usług serwisów Go Sport. Pracownicy nie są przygotowani do wykonywania zlecanych im zadań. Zamiast naostrzyć łyżwy niszczą je (a przypominam, że pobierają za to pieniądze). Sprzęt wymaga później ponownego, gruntownego ostrzenia (ze starciem sporej warstwy płozy, żeby zatrzeć ślad po fuszerce), z łyżwami o twardszej płozie problem może być jeszcze większy. Płoza po "ostrzeniu" wyglądała jak kawałek po kawałku odłupywana dłutem, brak rowka, zamiast niego górka! Krawędzie dokładnie starte, całość potwornie nierówna, w żadnym miejscu nie gładka. Na łyżwach nie dało się jeździć.

Słabo.

inna cena na pólkach wyższa , przy kasie wyższa

Rewelacyjnie.

buty sportowa zawsze z GO Sportu

Odwiedzałeś ostatnio GO Sport?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alpinus

(5.00 )

DECATHLON

(4.20 )

INTERSPORT

(4.05 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem