GO Sport

( 3.52 )

GO Sport jest siecią sklepów detalicznych ze sprzętem i akcesoriami sportowymi. Firma postała z pasji do sportu i tą pasją pragnie zarażać swoich klientów. Hasłem przewodnim firmy jest zwrot: „Żyjemy sportem.” Co ma odzwierciedlenie w pracownikach firmy, którzy na co dzień uprawiają sport, a podczas pracy łączą przyjemne z pożytecznym. W sklepach znajduje się szeroki wybór dzieży, sprzętu i akcesoriów sportowych w korzystnych cenach. Firma stworzyła także linię produktów marki własnej, które są połączeniem wysokiej jakości, nowoczesnej technologii i atrakcyjnych cen.

Opinie (787)

Masakra

Na reklamację trzeba czekać pół roku,bo sklep zamknięty!!

porażka najgorszy sklep

Sklep wysłał produkt po 10 dniach od zamówienia. Produkt został zamówiony 20marca a dotarł 30. 22marca produkt został wysłany tak informuje firma. Po konsultacji z firmą kurierską produkt został im przekazany 28 marca. Do tego produkt został wysłany bez faktury i dostarczony uszkodzony. Firma nie odbiera, nie odpisuje i ignoruje klientów. Odczytują wiadomości i nie odpisują. Nie polecam tej firmy PORAŻKA !

Ostrzenie łyżew go sport opinia

Odradzam każdemu korzystanie z usług serwisów Go Sport. Pracownicy nie są przygotowani do wykonywania zlecanych im zadań. Zamiast naostrzyć łyżwy niszczą je (a przypominam, że pobierają za to pieniądze). Sprzęt wymaga później ponownego, gruntownego ostrzenia (ze starciem sporej warstwy płozy, żeby zatrzeć ślad po fuszerce), z łyżwami o twardszej płozie problem może być jeszcze większy. Płoza po "ostrzeniu" wyglądała jak kawałek po kawałku odłupywana dłutem, brak rowka, zamiast niego górka! Krawędzie dokładnie starte, całość potwornie nierówna, w żadnym miejscu nie gładka. Na łyżwach nie dało się jeździć.

Słabo.

inna cena na pólkach wyższa , przy kasie wyższa

Odwiedzałeś ostatnio GO Sport?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alpinus

(5.00 )

DECATHLON

(4.21 )

INTERSPORT

(4.03 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej Oceniani Kurierzy!

Robiąc zakupy przez internet, dokonując zwrotów lub po prostu wysyłając paczkę w świat często zastanawiacie się, którą firmę kurierską wybrać. Z pomocą przychodzą inni konsumenci korzystający z usług tej branży. Przedstawiamy zestawienie najlepiej ocenionych firm kurierskich - sprawdź, która marka świadczy obsługę na najwyższym poziomie. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem