AJM

( 5.00 )

Opinie (2)

Dostałam w prezencie bransoletę z kamieniami szlachetnymi o

Dostałam w prezencie bransoletę z kamieniami szlachetnymi o sporej wartości. Po 3 miesiącach z tejże bransoletki wypadł kamień, więc zaniosłam do reklamacji. Niestety przezyłam szok. Pani już na dzień dobry powiedziała, że bransoletki nie przyjmie, bo to najprawdopodobniej uszkodzenie mechaniczne a pozatym był to kamień wartościowy i tym bardziej nie podlega on wymianie. Wogóle miała pretensje, że nie odnalazłam tego kamienia Jak jej wyjaśniłam, że ma obiowiązek przyjąc ode mnie reklamcję, a ekspertyzy dokonuje rzeczoznawca producenta a nie sprzedawca, to zdecydowała,że zadzwoni do producenta i zapyta. Jak poprosiłam numer do producenta to odmówiła i powiedziala żebym sobie w internecie znalazła. Mało tego nastepnie zarządała ode mnie certyfikatu, więc znowu musiałam ją wyprowadzić z błędu, że do przyjęcia reklamacji nie potrzebny jest certyfikat tylko dowód zakupu. W końcu jak powiedziałam, że skoro nie chce wziąć bransoletki, niech mi napisze oświadczenie, że nie przyjmuje i powód nieprzyjęcia, to z konieczności wzięła i poprosiła o telefon kontaktowy, że jak czegoś się dowie to do mnie oddzwoni. Okazało się, że producent dla dobra klientów realizuje większość reklamacji, zwłaszcza drogiej biżuterii, czego dowiedziałam się następnego dnia, przy czym sama zadzwoniłam bo nikt się ze mną nie skontaktował. Pani sprzedawczyni niestety jest niekompetentną osobą, nieznającą podstawowych zasad dotyczących gwarancji czy niezgodności z umową, ponadto była niegrzeczna, próbowała mnie zbyć. Nie wyraziła chęci pomocy jakiejkolwiek. A szkoda bo byłam zainteresowana zakupem kolejnej biżuterii z tej serii, ale Pani sprzedawczyni sprawiła, że nigdy tam więcej się nie pojawie ponownie.

Odwiedzałeś ostatnio AJM?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Apart

(1.84 )

Swarovski

(5.00 )

W. Kruk

(2.26 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem