Cinema City

( 4.10 )

Opinie (704)

Zdecydowanie polecam. W ...

Zdecydowanie polecam. W kinie zawsze jest bardzo czysto, zachowane są środki ostrożności. Za każdym razem można liczyć na nowy repertuar.

Zawsze chętnie wracam ...

Zawsze chętnie wracam do tego kina. Cały czas nowy repertuar, popcorn i nastrojowy klimat, ale to jest w każdym kinie. To co wybija to konkretne kino ponad inne to bardzo miła i profesjonalna obsługa. Sale zawsze czyste i gotowe na nowych kinomaniaków. Seanse w dogodnych godzinach. No i oczywiście, zawsze ciepły, pachnący i pyszny popcorn.

Obsługa sympatyczna, zarówno ...

Obsługa sympatyczna, zarówno podczas kupowania biletu jak i wpuszczania na salę. W środku czysto, zero rozsypanego popcornu. Karmelowy popcorn nie był suchy, co uważam za atut.

przesympatyczna i profesjonalna ...

przesympatyczna i profesjonalna obsługa telefoniczna

przejrzysta i prosta ...

przejrzysta i prosta rezerwacja. strona mila w obsłudze.

Sprawna rezerwacja miejsc ...

Sprawna rezerwacja miejsc i zakupu biletów

Kino czyste, nie ...

Kino czyste, nie ma tłumów na po premierowych seansach. Pare tygodni temu spotkałam się z sytuacja, gdy chciałam kupić popcorn i kole, ze mogę kupić ale wnieść na sale już nie :)

Pomimo awarii systemu, ...

Pomimo awarii systemu, która wydarzyła się w niedzielę, obsługa była bardzo miła i zaradna. Potrafili wybrnąć z sytuacji, wypisując bilety ręcznie. Pracownicy wpuszczający ludzi na sale byli już o wszystkim poinformowani i przyjmowali tak wypisane bilety. Pomimo bardzo stresującej sytuacji, obsługa zachowała spokój i uśmiech. Wpuszczanie ludzi na sale kinowe przebiegało bez zakłóceń i na czas dotarłem na seans. Zarówno w holu jak i na sali był porządek.

Pracownicy są zawsze ...

Pracownicy są zawsze mili i uprzejmi. Zdarzyła się również sytuacja, że rozpędziliśmy się odruchowo do złej sali, w której nie było seansu, zanim jeszcze doszliśmy do tej sali podleciał do nas pracownik kasujący nam bilet pytając się, czy na pewno poprawnie odczytaliśmy numer sali bo nasz seans odbywa się po drugiej stronie. Takie zaangażowanie pracowników zdecydowanie zaskakuje i jest mocno na plus. Dzięki takiemu a nie innemu podejściu obsługi zawsze będę kojarzyć CC w Rybniku z pozytywnymi doświadczeniami. Lekki minus za ceny w bufecie, ale na czymś kino musi zarabiać.

Bardzo dobry i sprawny kontakt z obsługą klienta

Jestem stałą klientką kin Cinema City. Posiadam kartę Unlimited i bardzo sobie tę usługę chwalę. Kontaktowałam się z obsługą klienta w związku z płatnościami, które były dla mnie nie do końca czytelne, bo chociaż na stronie wszystko jest opisane bardzo dobrze to w połączeniu z obciążeniami konta nie było takie jasne. Odpowiedź dostałam w ciągu dwóch dni. Wszystko dokładnie opisane i wytłumaczone. Każdy aspekt, który poruszyłam był opisany szczegółowo, ale prosto. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo dziękuję za pomoc.

Najlepsze kino w mieście.

Jest to jedno z najlepiej wyposażonych kin we Wrocławiu. Dostępnych jest 20 sal różnej wielkości, w których wyświetlane są filmy nawet w 4D! W salach nigdy nie ma śladu po poprzednim seansie w postaci popcornu i resztek innego jedzenia. Duża liczba kas w punkcie sprzedaży biletów oraz przy barze sprawia, że na obsługę nie trzeba długo czekać. Krótko mówiąc, można tam znaleźć wszystko co powinno oferować dobre współczesne kino.

Super obsługa

Kiedy jeszcze kino nie było zamknięte, poszedłem na film ze znajomymi. Personeł był bardzo dobrze przeszkolony, zaproponowano nam zestaw popcornu i coli. Bardzo szybko zostały nam podane bilety oraz żywność, powiedziano nam która sala i gdzie się ona znajduje. Sale były wyczyszczone oraz bardzo zadbane.

Normalny pozimo kina

To Kino odwiedziliśmy przed pandemią, standardy klasyczne dla tego typu obsługi kin, punkt z licznymi lokalami, kręgielnia etc. na duży plus sala IMAX.

Miejsce gdzie dobrze ogląda mi się filmy.

Cinema City w Bonarce to miejsce gdzie warto iść na kinowy seans. Miła obsługa na każdym etapie bycia w kinie (od kasy aż do wyjścia z sali). W kinie jest czysto, obsługa dba o zarówno o klienta i porządek.

Seans VIP

26.07.20 wybrałem się do Was zrealizować prezent (bilet na seans VIP).numer zamówienia 9032081676 . Zdecydowaliśmy się na film Jak być dobrą żoną . Niestety , za wydane na prezent 200 zł. otrzymaliśmy w kinie jedynie nachosy, popcorn i colę . Czujemy się mocno nabici w butelkę ... zamawiając bilety nie zostałem poinformowany , że nie jest czynny bar z gorącymi posiłkami ( menu w internecie było cały czas wyświetlane ) a obsługa poinformowała mnie przed seansem , że niedokładnie czytam Waszą stronę i zamieszczane informacje. Nazwa takiej wizyty w CCity została zmieniona owszem na VIP Light , ale dowiedziałem się dopiero w kinie , że posiłków gorących nie będzie , bo jest nadal pandemia ! TO PO CO W OGÓLE URUCHAMIACIE SEANSE VIP ??? Aby nabić klienta w butelkę ? Za dużo mniejsze pieniądze mogłem mieć dwa bilety na podobnych fotelach z takimi samymi delicjami jakie otrzymaliśmy na seansie VIP Ligth . Czujemy się oszukani i straciliśmy zaufanie do Waszych usług , które do tej pory uważaliśmy za wzorowe . Być może nie doczytałem wszystkich informacji na stronie , ale nie zmieni to faktu , że niezły w sumie film oglądaliśmy "na głodniaka " , zawiedzeni i w poczuciu bezwzględnego wykorzystania niepełnej wiedzy klienta . Na oglądanej komedii niewiele się bawiliśmy , bo poczuliśmy się w pewien sposób oszukani !

Najlepsze kino w mieście

Kino w tej galerii handlowej jest najlepszym w Bydgoszczy. Zawsze czysto, schludnie przygotowane sale kinowe. Obsługa również dobrze przeszkolona i pomocna. Nigdy jeszcze nie zawiodłam się na tym kinie, polecam !

Super

Świetne kino, jest w nim bardzo dużo miejsca. Obsługa jest bardzo miła, zazwyczaj nie ma kolejek.

Polecam.

Kino jest duże, a bilety w przystępnej cenie. Jakoś odtwarzanych filmów na najwyższym poziomie!

Odwiedzałeś ostatnio Cinema City?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Helios

(4.07 )

Multikino

(3.91 )

Silver Screen

(3.91 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem