Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu

( 4.50 )

Opinie (1)

Witam

Witam. W dniu dzisiejszym chcąc nie chcąc wybrałem się na pogotowie. Podczas cało dziennego rąbania drzewa, już na koniec ześlizgneła mi się siekiera i zamiast w drzewo trafiłem w palec. po zrobieniu opatrunku w domu pojechałem na pogotowie. Nie jestem tam częstym gościem, więc przy wejściu zaskoczył mnie wygląd pogotowia. Było tam przyjemnie. Kiedy podszedłem do rejestracji siedząca tam siostra spytała co się stało. Odpowiedziałem jej, że ciachnęłem palec a siostra dała mi skierowanie na prześwietlenie rentgenowskie, bo nie wystarczyły zapewnienia, że kość mam wcałości. Kiedy wróciłem z prześwietlenia od razu mnie zarejstrowała. Chwila oczekiwania i pojawił się lekarz, który kazał mi się położyć. Obejżał palec, dał znieczulenie i z pomocą drugiej siostry wstawił mi cztery szwy. Na koniec wypisał mi kartę i kazał zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Odwiedzałeś ostatnio Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Pogotowie Ratunkowe

(1.50 )

Pogotowie Ratunkowe w Opolu

(0.50 )

Pogotowie Ratunkowe w Bełchatowie

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem