Tchibo

( 4.27 )

Opinie (1652)

Super obsługa

Sklep czysty, towar poukładany, brak bałaganu na półkach. Super obsługa przez personel pomimo zbliżania się godziny zamknięcia sklepu (sobota). Wyjaśnienie szczegółów działania ekspresów i rodzajów kaw, a także informacja o zbliżających sie promocjach

Super obsługa

Wspaniała obsługa. Miła grzeczna i udziela dokładnych informacji o produktach. Pełna kultura w każdym zakresie. Mało gdzie można spotkać taką miłą obsługę.

żenada!

Często będąc na mieście korzystam z kawy na wynos. Również i w tej placówce czasem bywam, kupując kawę już zmieloną oraz kawę na wynos, w takim małym papierowym kubeczku. I dzisiaj zamówiłem sobie podwójne espresso do kubeczka papierowego i dopełnienie go ciepłym mlekiem. Koszt, to 9,98 zeta. Pani zrobiła mnie kawę, z którą wyszedłem na Galerię. Ale, gdy pianka opadła zauważyłem ,że jest zbyt mało mleka, a razem wszystkiego było około pół kubeczka. Stąd powróciłem do punktu i poprosiłem grzecznie, łagodnym i nie pretensjonalnym tonem o dolanie mleka, by kawa była łagodniejsza. A w sumie chodziło o 50-70 ml mleka, Na moją prośbę ekspedientka popatrzyła na mnie jak na zbója i zripostowała, że nalała mnie mleka tyle,ile trzeba!!!Oczywiście powiedziała to takim tonem, jak do jakiego naciągacza. Ja nie wiem ile trzeba, ale za dolanie mleka w sumie zapłaciłem wcześniej, przeto jej uwaga była bardzo irytująca i z poziomu wiochy, a nie placówki, która powinna szanować klientów, którzy jednak lokal odwiedzają, ale już z pewnością go nie odwiedzą, bo nie tolerują bazarowych zachowań. Stąd już na przyszłość nie będę korzystał z tak beznadziejnego lokalu, skorą są inne przyjazne klientowi i profesjonalne!

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Świetnie.

Świetnie. Bardzo dobrze

Odwiedzałeś ostatnio Tchibo?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • Kawiarnia

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Costa Coffee

(3.77 )

GRYCAN

(4.34 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem