Hitako

( 5.00 )

Opinie (1)

Firma Hitako zajmuje się wypożyczaniem elektonarzędzi a

Firma Hitako zajmuje się wypożyczaniem elektonarzędzi a także sprzedażą i serwisem. W związku z planowanym praniem dywanów, udałem się do tej firmy z zapytaniem, czy można wynająć odkurzacz piorący. Od razu po wejściu zostałem przywitany prze obsługę. Po zapytaniu się o odkurzacz, pracownik firmy potwierdził, że istnieje taka możliwość i podał mi cenę wynajęcia. Po zdecydowaniu się pracownik rozpoczął wypisywanie dokumentu wynajęcia. Trwało to dość krókto. Po wypełnieniu druków dostałem sprzęt a także dostełem proszek do prania otrzymujący od razu informację, że jak wszystkich dawek proszku nie wykorzystam to można go zwrócić. Z uwagi na to, że pierwszy raz będę używał takiego odkurzacza, pracownik wyjaśnił mi dość szczegółowo jak należy się nim obsługiwać. Można było mieć mniemanie, że w wypożyczalniach obsługa nie będzie zbyt miła ale się zdziwiłem. W tej firmie pracownicy są otwarci na potrzeby klienta. Widać zaangażowanie i chęć udzielenia wszelkiej pomocy. Oczywiście w tej firmie miejsca jest dość mało z uwagi na dużą ilość sprzętu.

Odwiedzałeś ostatnio Hitako?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Trafo

(4.50 )

Niko

(3.50 )

Cuprum Bis

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem