Atlas Arena Łódź

( 4.00 )

Opinie (7)

Halę widowiskowo sportową Atlas Arena w Łodzi

Halę widowiskowo sportową Atlas Arena w Łodzi, dotąd znałam jedynie z telewizji, oglądając transmisje, odbywających się tam imprez sportowych (siatkówka, koszykówka czy sporty walki. W dniu 15 października wybraliśmy się turystycznie do Łodzi i, choć plany były inne, Atlas Arena zdominowała nasz pobyt, kosztem innych planów/atrakcji. A wszystko przypadkiem, za sprawą, odbywającego się treningu, przed zawodami Supercross - ”King of Poland”, który miał się odbyć tego dnia, późnym popołudniem. Przybyliśmy zobaczyć ten obiekt w naturze, zabawiliśmy na dłużej, w dodatku – bez ponoszenia jakiejkolwiek opłaty. Na specjalnie przygotowanym torze, młodzi krosowcy wyczyniali cuda, nie sposób było zobaczyć tylko halę i sobie pójść, zwłaszcza, jeśli kogoś pasjonuje ten sport. Byłam też, pod wrażeniem przygotowanego toru, górek i pagórków, umieszczonych w zadaszonej hali. Utwardzonych tak, że siła kół i moc, z jaką poruszali się trenujący, nie deformowała sztucznie utworzonej nawierzchni, było prawie tak, jak na wolnym powietrzu, w terenie (nie raz byłam na takich imprezach). Hala, którą znałam m.in. z transmisji piłki ręcznej, zmieniła się w tor crossowy. Kształt hali jest stworzony na bazie koła osłoniętego kopulastym dachem – zewnętrznie jest to bardzo okazały obiekt i nie mniej, wygląda wewnątrz. Bardzo pomysłowe jest rozwiązanie drewnianych, składanych krzesełek – siedzisko i oparcie są tapicerowane niebieską tkaniną z warstwą gąbki, co daje duży komfort, izolujący chłód. W przerwach, między biegami obejrzałam sobie konstrukcję wewnętrzną, ekrany multimedialne, rozwiązania oświetleniowe i inne cechy. Na uznanie zasługuje rozwiązanie wentylacyjne – byliśmy w hali ponad 3 godziny, przejazdy krosowe generują duże zapylenie, czego nie było czuć. Bywałam na zawodach motorowych w terenie i tam zapylenie jest zewsząd. Są tutaj loże VIP-owskie, zapewnione zaplecze sanitarne – w pełni funkcjonalne, a na tarasie za trybunami – stoiska handlowe. Wejścia do hali są oznaczone numerami, oznaczenia mają również sektory, rzędy i krzesełka na trybunach. Tego typu obiekty, zawsze robią na mnie wrażenie, swoją okazałością, funkcjonalnością i ofertami, z których nierzadko korzystam. Tu w Atlas Arenie, jeszcze nie byłam na żadnym meczu, ale wszystko przede mną, a przypadkowy ”odbiór’ treningu do Supercross-u, traktuję, jako wstęp zrządzony losem, aby może w przyszłości wybrać się i tutaj, na jakieś rozgrywki.

Nagłośnienie

Będąc na koncercie "muzyki ciężkiej" trzeba się liczyć z słabą jakością dźwięku. Poza tym organizacja wydarzenia bardzo sprawna. Wejście przez bramki, skorzystanie z szatni i zamknięcie imprezy odbywa się szybko, bez widocznych komplikacji.

Panowie zajmujący sie ochroną obiektu byli opryskliwi i

Panowie zajmujący sie ochroną obiektu byli opryskliwi i burkliwi. Na pytanie, dlaczego nie mogę iść do wyznaczonego wejscia odpowiedzieli sarkastycznie, że mogę se iść jak chcę, ale i tak nie wejdę. Nie chcieli udzielić informacji, gdzie w takim wypadku powinnam się udać. Za to obsługa przy wejściu na obiekt rzeczowa i miła. Sprawnie przeprowadziła kontrolę osobistą nie tworząc niepotrzebnych kolejek.

Minimum raz w roku jestem w ATLAS ARENIE i stwierdzam

Minimum raz w roku jestem w ATLAS ARENIE i stwierdzam, że z roku na rok coraz lepiej. Personel, oferta, organizacja oraz wygląd, oceniam to wszystko na BARDZO DOBRZE. Zawsze jest schludnie, TOI-TOI-e są podstawione i wyposażone w wodę, mydło i ręczniki papierowe. Duży parking. Dla mnie super! Polecam

Atlas Arena to obiekt

Atlas Arena to obiekt, na który skarżą się chyba wszyscy. Zespoły, które kiedyś tam grały zamieniły halę na inną. Układ krzesełek jest kompletnie nieprzemyślany, ogranicza widok i po pewnym czasie staje się to dla nas męczące. W środku znaleźć możemy różne punkty usługowe, oferujące szybką żywność. Ceny są umiarkowane i adekwatne do organizowanych występów. W hali na początku pionował porządek, ale wystarczyło 20 minut i dzięki naszym wspaniałej widowni, zrobił się syf. Personel moim zdaniem niemiły i za bardzo podejrzliwy.

Od dawna marzyłam o zobaczeniu Depeche Mode na żywo

Od dawna marzyłam o zobaczeniu Depeche Mode na żywo, więc gdy tylko dowiedziałam się, że przyjeżdżają do Polski od razu kupiłam bilety. Atlas Arena to bardzo duża, nowoczesna hala, świetnie przystosowana do organizowania imprez masowych. Był spory tłum ludzi, wszystkie miejsca siedzące zajęte, na płycie stałe mnóstwo ludzi, jestem pewna, że sprzedali wszystkie bilety. Mimo pełnego obłożenia wszystko odbywało się sprawnie. Przed wejściem były kolejki, ale posuwały się szybko. Podobnie do szatni - odbiór i wydawanie kurtek było sprawnie zorganizowane. Zatrudniono sporo ochrony, więc można było czuć się bezpiecznie. Ochroniarze nawet dość kulturalni. Świetne nagłośnienie i widoczność, to naprawdę doskonałe miejsce na koncerty.

Wybrałam się na koncert Depeche Mode do Atlas Areny w

Wybrałam się na koncert "Depeche Mode" do Atlas Areny w Łodzi. Przyszłam półtorej godziny po otwarciu bram, by uniknąć tłumów. Na bilecie miałam wskazane, że powinnam przejść przez bramę numer 1. Podchodząc do niej i stojąc chwilę powiadomiono nas krzykiem, że to przejście dla VIPów. Nikt nie pokierował, gdzie i którędy mają wejść "zwykli" fani. W końcu przeszłam przez podwójną kontrolę: pierwszą - biletu i drugą - torby. Dosyć dokładnie mnie przeszukano. Kazano też otworzyć torbę. Ta obsługa była miła i sympatyczna. Witała się i życzyła miłych wrażeń. W środku na korytarzu był taki tłum, że nie można było się ruszyć. Nie można się też było zatrzymać przy stoiskach i coś kupić, bo tłum od razu cię przemieszczał. Lepiej jakieś barierki można było ustawić, by normalnie obejrzeć ofertę czy kupić coś do zjedzenia. Toalety były w porządku, jedyną ich wadą było przejście niemal połowy obiektu, by się do nich dostać. Ostatnia kontrola miała miejsce przy wejściu na sektory. Nie przeszukiwano już, tylko sprawdzano bilet i również życzono udanej imprezy. Siedzenia wygodne, widok z trybun również bardzo dobry. Przy każdym przejściu znajdowała się para ochroniarzy. Koncert był wspaniały, hala ma doskonałą akustykę. Wydostanie się po koncercie nie było problemem dla pieszych. Przy hali znajduje się płatny parking, chyba strzeżony. Moim zdaniem jak już się płaci za parking, to chciałoby się zostawić auto bezpiecznie, a tłum szedł między tymi autami i na pewno część zarysował lub coś uszkodził. Wyjazd przez pół godziny też był niemożliwy. Kilka aut próbowało się nawet siłą przebić. Organizatorzy mogli to opuszczenie obiektu (parking był przecież na jego terenie, bo była brama) jakoś inaczej zorganizować dla aut.

Odwiedzałeś ostatnio Atlas Arena Łódź?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Beverly Hills Video

(3.25 )

Video World

(3.50 )

Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej Oceniani Kurierzy!

Robiąc zakupy przez internet, dokonując zwrotów lub po prostu wysyłając paczkę w świat często zastanawiacie się, którą firmę kurierską wybrać. Z pomocą przychodzą inni konsumenci korzystający z usług tej branży. Przedstawiamy zestawienie najlepiej ocenionych firm kurierskich - sprawdź, która marka świadczy obsługę na najwyższym poziomie. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem