Radio Bielsko

( 5.00 )

Opinie (6)

Radio Bielsko często mi towarzyszy

Radio Bielsko często mi towarzyszy, zamiast telewizora, w poranki i wieczory. Wieczorem nawet lepiej mi się słucha, gdy wiem, że już nie ma przede mną żadnych prac ani obowiązków. O tej porze nie ma już praktycznie reklam, a są tylko wiadomości i dobra muzyka. Nawet czas o tej porze podaje się rzadko, bo nikomu już nigdzie się nie spieszy. I jeszcze jedno na plus - bardzo miłe i ciepłe głosy radiowych spikerów.

Dzis od samego rana radio ustawiłem na odbiór radia

Dzis od samego rana radio ustawiłem na odbiór radia Bielsko. Miła, pogodna i spokojna muzyka, najnowszy serwis wiadomości, w tym bardzo dużo z miasta i regionu, ciekawe i opiniotwórcze komentarze. Tak wygląda każdy poranek z tym właśnie radiem, które bardzo dobrze spełnia swoją misję rozrywkowo-informacyjną. Podoba mi się też sposób prowadzenia programu przez spiekrów i lektorów, bo głosy mają ciepłe i ciekawe. Może w dopołudniowym paśmie programowym jest za dużo reklam, ale to chyba taki znak naszych czsasów. Ogólnie jednak radio Bielsko jest OK i bardzo lubię słuchać tej właśnie rozgłośni.

Na codzien słucham tylko dwóch rozgłosni radiowych

Na codzien słucham tylko dwóch rozgłosni radiowych - jedną ogólnopolską i jedną lokalną, którą jest Radio Bielsko. Ono mi towarzyszy zwykle wieczorem, gdyż coraz mniej oglądam telewizję. Uważam, że radio bardziej mnie rozwija, rozbudza wyobraźnię, a przede wszystkim nigdy nie przeszkadza, a raczej wszystkiemu może towarzyszyć, nawet zasypianiu, czy tak jak teraz pisaniu na komputerze. Rozgłosnia bielska może być ulubionym radiem, bo przede wszystkim skupia się na odbiorcy ze swojego regionu. Stąd słuchając radia Bielsko zawsze się jest dobrze i na bieżąco poinformowanym. Nie zaskoczy wtedy ani przykra niespodzianka na drodze, ani pogoda, bo słuchając radia, wiesz wszystko pierwszy. Radio gra według mnie tzw. muzykę środka, czyli dla wszystkich. To muzyka i piosenki, które nigdy się nie nudzą, a potrafią zaspokoic gusta i oczekiwania wielu słuchaczy. Ciekawe są też reportaże i spotkania z ludźmi. Nie słucham polityki, ale tej na szczęście na tej stacji jest bardzo niewiele. Cieszę się, że mamy tu w Beskidach takie właśnie radio, blisko nas, blisko słuchaczy.

Moja dzisiejsza obserwacja dotyczy rozgłośni Radio Bielsko

Moja dzisiejsza obserwacja dotyczy rozgłośni Radio Bielsko, a konkretnie zachowania dziennikarza prowadzącego pewną audycję o nazwie Motogiełda. Dnia 23 lutego 2010r w Bielsku-Białej i okolicach była ogromna awaria łączy telefonicznych. Nie można było dodzwonić się na telefony stacjonarne, włączając w to policję, pogotowie, straż, a nawet numer alarmowy 112. Awaria była na tyle poważna,że trwała kilka godzin. Podczas audycji Motogieły, która polega na tym,że słuchacze dzwonią z ogłoszeniami typu: "Kupię, zamienię, sprzedam" próbowała dodzwonić się także straż oraz pogotowie z prośbą o pomoc i przekazanie słuchaczom informacji o awarii i sposobie kontaktu. Niestety prowadzący audycję najwyraźniej uznał,że straż i pogotowie dzwonią z mało istotnymi sprawami i po prostu rozłączał ich!!! Nie pozwolił dokończyć ważnego ogłoszenia nadawanego przez pogotowie , gdyż wolał wysłuchać, kto ma do sprzedania opony!!! To szczyt bezczelności...jak prowadzący mógł się tak zachować! To nie są jak określił "inne sprawy" ...to najważniejsza sprawa ! Dzwoni straż, pogotowie, proszą o pomoc, a "szanowny" prowadzący ma ich gdzieś! Jak tak można! Cytuję: "Proszę zadzwonić później, teraz trwa motogiełda" ...wierzyć się nie chce!!! Skandal i tyle. Najwyraźniej według prowadzącego ogłoszenia kto chce co sprzedać są ważniejsze od prośby pogotowia i straży o pomoc! Prowadzący audycję powinien ponieść konsekwencje swej lekkomyślności! Dodam jeszcze,że to nie pierwszy raz! Wielokrotnie dzwoniłam do stacji, w różnych pilnych sprawach, np. wypadek, korki...itp. Szanowni dziennikarze zamiast przerywać audycję i informować o utrudnieniach, prowadzą dalej program, puszczają muzykę, jakby nigdy nic.Kiedyś była awaria świateł w godzinach szczytu na głównym skrzyżowaniu w centrum, zadzwoniłam aby poinformowali o tym kierowców, a po 15 minutach prowadząca mówi: chwilowe utrudnienia , lekki korek!!! Nie mogłam uwierzyć własnym uszom! Radio Bielsko, to stacja lokalna i jej zadaniem jest informowanie słuchaczy o wszelkich utrudnieniach, awariach. Szanowne Radio Bielsko najwyraźniej zapomniało że jest dla słuchaczy, nie odwrotnie. Bez słuchaczy rozgłośni by nie było. A więc Radio Bielsko: Dbajcie o słuchaczy i zmieńcie nastawienie, bo nas stracicie! A prowadzący audycję Jarmark- Motogiełda powinien się ze wstydu spalić!!! Dodam jeszcze,że wchodząc na stronę www.radiobielsko.pl każdy może posłuchać karygodnego zachowania dziennikarza. Wystarczy otworzyć audycję Jarmark z datą 23/02/2010.A poza tym zachęcam do przeczytania licznych komentarzy, które także mówią za siebie!

Odwiedzałeś ostatnio Radio Bielsko?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Trójka

(5.00 )

Radio Zet

(3.50 )

RMF FM

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem