Auto-Plus

( 3.50 )

Opinie (2)

Komis samochodowy robi wrażenie dobrze zorganizowanego

Komis samochodowy robi wrażenie dobrze zorganizowanego, ładny dobrze wyeksponowany szyld, duży wybór samochodów zarówno krajowych jak i sprowadzonych. Obsługa kompetentna nastawiona na zadowolenie Klienta. Profesjonalne doradztwo, szeroki zakres możliwości sfinalizowania transakcji. Atrakcyjne ceny z możliwością indywidualnej negocjacji. Pomoc przy wszelkiego rodzaju sprawach związanych z rejestracją auta sprowadzonego czy przerejestrowaniem auta krajowego.

Odwiedzałeś ostatnio Auto-Plus?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Autokomis "Orzeł"

(3.50 )

Autohandel

(4.00 )

Peter

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem