foto-raj.pl

( 2.00 )

Opinie (1)

Mimo

Mimo, iż jest to sklep branżowy, zajmujący się sprzedażą wąskiego asortymentu produktów tzw. elektroniki użytkowej, to jednak sprzedawca nie był w stanie udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące: - przeznaczenia sprzętu, - różnic w stosunku do innych serii tego samego sprzętu tego samego producenta, - dostepności sprzętu. Kontakt mail`owy z tym sklepem wymaga wiele cierpliwości. Dodatkowo okazało się, że towar oznaczony jako "dostępny od ręki", w rzeczywistości będzie dopiero zamawiany przez sklep. Pomimo tego złożyłem zamówienie, jednak do dzisiaj nie doczekałem się informacji o terminie jego realizacji. Plusem natomiast jest cena za interesujący mnie produkt, oferowana w sklepie foto-raj - ok. 6% niższa, niż w innych sklepach tego typu.

Odwiedzałeś ostatnio foto-raj.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Fotosam.pl

(5.00 )

empikfoto.pl

(5.00 )

Fotoprint.com.pl

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem