Accar

( 3.50 )

Opinie (3)

obsługa troszkę za wolna

obsługa troszkę za wolna, kolejka się zrobiła spora a był tylko jeden sprzedawca. powinno obsługiwać co najmniej 2 osoby. Zakupiłem jendak po 15 min stania w kolejce swoje części.

DO sklepu wybrałam się razem z tatą gdyż potrzebował

DO sklepu wybrałam się razem z tatą gdyż potrzebował zakupić części do swojego auta. Sklep znajduję się przy samej ruchliwej trasie E77 widoczny dużymi reklamami. Wjechaliśmy na parking no i nie bardzo mieliśmy gdzie zaparkować, gdyż nie był zbyt duży a klientów było sporo. Sam parking był świetnie odśnieżony akurat dwaj panowie odśnieżali. Sam budynek sklepu i wewnątrz był nowy,wyremontowany. Przy kasie było czworo klientów,obsługa trwała dość długo ale myślę,że to ze względu na wypisywanie faktur,podawanie do nich danych a jeden klient musiał iść do samochodu gdyż tam miał dane firmy na jaka ma być wypisana faktura. A gdy doszła już nasza kolejka, tata zapytał o konkretne części. Pan kazał nam chwilę zaczekać po czym sprawdził na magazynie czy mają w posiadaniu owe części. Trwało to może około minuty po czym przyszedł i oznajmił,że niestety nie maja na stanie ale może zamówić i sprawdzić na kiedy będą dostępne. Tata zgodził się na taką opcję. Pan sprawnie sprawdził na kiedy mogłyby te części dojść po czym zapytał czy nam to odpowiada i chcemy zamówić. Tata zgodził się na zamówienie. Po zamówieniu pan powiedział,że jeśli to wszystko to zaprasza danego dnia po odbiór części. Podziękował i powiedział do widzenia. Ogólnie odniosłam dobre wrażenie jednak zabrakło ze strony sprzedającego przywitania. Ale reszta była wporządku, sam zaoferował możliwość zamówienia części i podał konkretny dzień kiedy te części będą. Jego strój był "na luzie" ale wyglądał schludnie. W sklepie było trochę błota ale można zrozumieć gdyż dziś była dodatnia temperatura a klientów trochę się przez sklep przewinęło. Więc jak dal mnie za mało personelu. Był jeszcze tylko jeden pan ale on w zasadzie cały czas był na magazynie więc ciężko jest mi się wypowiedzieć na jego temat i co tam robił. Asortyment duży do wyboru a w razie braku części możliwość zamówienia bez dodatkowych opłat. Ceny konkurencyjne.

Odwiedzałeś ostatnio Accar?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

opony.com

(4.50 )

Am Serwis

(5.00 )

moto.gratka.pl

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem