Ad Dakol

( 3.50 )

Opinie (1)

Kompetencja pracowników sklepu oceniam wysoko

Kompetencja pracowników sklepu oceniam wysoko, nawet nietypowe zamówienie na części przyjmują bez mrugnięcia okiem, choć jeden z pracowników potrafił komentować moje zakupy na pograniczu dobrego smaku, co do wyglądu sklepu jest przeciętnie, może sklepy z częściami do samochodów to nie salony Bossa ale czemu nie podnosić ich wyglądu. Oferowany asortyment jest duży ale na pełny trzeba czekać do 24 h, czas obsługi szybki, ceny na średnim poziomie, po zapytaniu o tańszy zamiennik otrzymałem odpowieć, że jest ale różnica ceny zbyt mała aby kupować coś gorszego za niewiele mniej- polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Ad Dakol?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

opony.com

(4.50 )

Am Serwis

(5.00 )

moto.gratka.pl

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem