Agencja Mienia Wojskowego - sklep

( 3.50 )

Opinie (1)

Sklep Agencji Mienia Wojskowego jest czynny tylko dwa dni w

Sklep Agencji Mienia Wojskowego jest czynny tylko dwa dni w tygodniu (wtorek i czwartek) w godzinach 9.00-13.00 czyli prawie niedostępny dla ciężko pracujących na etacie, chyba, że zostaną złożeni chorobą lub wezmą dzień wolny. Skorzystałem z tej drugiej opcji. Tym bardziej, że sklep funkcjonował od roku (zorganizował małe święto). Dość często boryka się z problemami z dostawami towaru, w końcu jest to sklep "państwowy". Osoby sprzedające w nim wykazują się poczuciem humoru - cytując: "tu niestety logiki nie ma, tu jest wojsko". Tym bardziej za wiedzę i kompetencje należą się dodatkowe punkty. Asortyment jest ciekawy i w stosunkowo przystępnej cenie - dwa razy tańszy niż w internecie a pochodzi dokładnie z tego samego miejsca. Sama lokalizacja i wygląd "sklepiku" raczej odrzuca - barak na końcu niczego. W środku jest przytulniej niż w innych "państwowych" magazynach kwatermistrzowskich (np. na Taborowej) - zauważyłem nawet nową ladę i jest przymierzalnia. Mimo wszystkich tych mankamentów dla osób, które lubują się w militariach, są wędkarzami, grzybiarzami, lub innymi harcerzami jest to pozycja obowiązkowa do odwiedzenia i dokonania zakupów.

Odwiedzałeś ostatnio Agencja Mienia Wojskowego - sklep?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Beverly Hills Video

(3.25 )

Video World

(3.50 )

Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem