AGA

( 0.50 )

Opinie (1)

Do salonu wyciągnęła mnie brat owa

Do salonu wyciągnęła mnie brat owa, ponieważ Pani Agnieszka ostatnio zajęła 1 miejsce w jakimś konkursie. Robiłam odrosty, fryzjerka zasugerował balejaż, ja nie chciałam ponieważ robiłam go już raz i efekt na włosach blond mi się nie podobał bo widać czarne i zapytałam czy nie może mi ściągnąć koloru i nałożyć farbę, odpowiedziała "nie" zapewniła że zrobi balejaż tak że nic nie będzie widać. Włosy obejrzałam dokladnie w domu ponieważ się spieszylam. Włosy wyglądają okropnie, pasemka niedokładnie pomaganie od skury głowy, nawet mama śmiała się że wyglądam jakbym u fryzjera była dwa tygodnie temu. Nie polecam. Cena 110 zł bez ścięcie to chyba przesada.

Odwiedzałeś ostatnio AGA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(2.85 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem