Szark

( 5.00 )

Opinie (1)

W dniu 08

W dniu 08.02.2010 r. odbyłam wizytę w sklepie medycznym „Szark” mieszczącym się przy ul. Kościuszki 36 w Łodzi. Chodnik przed sklepem był odśnieżony. Schody do sklepu było odśnieżone. Okna były czyste. W sklepie podłoga była czysta. Oświetlenie działało poprawnie. Regały były czyste, a produkty na tych regałach były ładnie poukładane. Każdy produkt posiadał swoją cenę. Następnie podeszłam do stoiska z mundurkami. Pracownica podeszła do mnie i zapytała się w czym może mi pomóc. Po wybraniu żakietu pracownica podała mi żakiet z moim rozmiarem. Zapytałam się następnie o spodnie do żakietu. Pracownica podała mi rozmiar dobrany do mnie. W sklepie była przymierzalnia i mogłam bez problemu przymierzyć mundurek. Po końcowym wybraniu całego mundurka pracownica spakowała mi go ładnie do torby, a następnie zaprosiła mnie do kasy. Przy kasie panował porządek i ład. Produkty przy kasie były ładnie poukładane i każdy z nich posiadał cenę. Regały były czyste i zadbane. Rachunek został uregulowany poprawnie oraz wydany paragon. Pracownica była młodą dziewczyną w wieku ok. 25 lat. Miała brązowe włosy związane w koński ogon. Pracownica nie miała uniformu sklepu i nie posiadała identyfikatora. Pracownica podczas obsługi była miła i uprzejma; swoją uwagę cały czas kierowała na mnie podczas obsługi. Pracownica sprawnie i szybko obsłużyła mnie.

Odwiedzałeś ostatnio Szark?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ortmed

(1.00 )

Beltone

(4.00 )

Fel-Med

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem