Centrum Kultury Filmowej Stylowy

( 5.00 )

Opinie (2)

Fantastyczne kino! Przede wszystkim bardzo tanie bilety i

Fantastyczne kino! Przede wszystkim bardzo tanie bilety i przekąski. Sale kinowe przestronne, czyste. Jakość dźwięku w sam raz. W porównaniu z innymi placówkami, reklamy nie trwają pół godziny- zajmują max 10 minut. Atutem jest sala studyjna, w której bardzo tanio i w wąskim gronie można obejrzeć ciekawe projekcje. Toalety schludne i zadbane, sprawna obsługa, pyszne nachosy. Kolejnym plusem jest darmowy parking (również podziemny).

Sprawna i profesjonalna obsługa

Sprawna i profesjonalna obsługa, trochę mały parking pomimo dodatkowych miejsc pod budynkiem. wszystko czyste i czytelnie oznakowane.

Odwiedzałeś ostatnio Centrum Kultury Filmowej Stylowy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cinema City

(3.67 )

Helios

(3.64 )

Multikino

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem