Cmentarz Komunalny w Szczawnie-Zdroju

( 5.00 )

Opinie (1)

Cmentarz komunalny w Szczawnie

Cmentarz komunalny w Szczawnie-Zdroju to miejsce, które odwiedza wielu mieszkańców Szczawna i okolicznych miast. W tym wielkiego, liczącego ponad sto tysięcy mieszkańców Wałbrzycha. Wałbrzyszanie bardzo chętnie zlecają pochówek swoich bliskich na terenie szczawieńskiej nekropolii. Powód jest bardzo prosty. Spośród okolicznych instytucji tego typu szczawieński cmentarz wyróżnia się wyjątkową wręcz troską o estetykę tego miejsca. Czyste i zadbane alejki, przystrzyżone krzewy oraz bardzo miła obsługa ze strony zatrudnionych tam pracowników, czynią odwiedziny w tym smutnym miejscu łatwiejszymi i o ile można tak powiedzieć, przyjemnymi.

Odwiedzałeś ostatnio Cmentarz Komunalny w Szczawnie-Zdroju?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Pogrzebowy Hades

(4.50 )

SATI

(4.00 )

Sklepik przy cmentarzu

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem