Alab Laboratoria

( 0.82 )

Opinie (181)

Szkoda, że nie ...

Szkoda, że nie przeczytałem wcześniej tych komentarzy. Ceny droższe niż w innych laboratoriach i nie mogę odebrać wyników. Nie polecam.

Mam bardzo złe ...

Mam bardzo złe doświadczenie jeżeli chodzi o test PCR. Laboratorium nie przestrzega grafiku godzin wyznaczononych przez system ekolejka/IKP. Mimo zarejestrowania na 8:00 i informacji w IKP, że mam wejść o tej godzinie bez kolejki, personel każe czekać w kolejce na zimnie na dworze, i nie sprawdza, kto na jaką godzinę jest zapisany. Jest to podwójnie karygodne: - dla osób faktycznie chorych na covid, z potencjalnym zapaleniem płuc, stanie 20-30 min na zimnie może pogorszyć stan, - dla osób bez covida, które robią test kontrolnie, jest to wspaniała okazja, żeby się zarazić i roznosić chorobę. Odradzam chorym i zdrowym testy w tej placówce.

Panie pracujące w ...

Panie pracujące w punkcie miłe sympatyczne kompetentne ... Ale dalej to już porażka .. kiedyś bez problemu wszystko teraz wyniki niby tego samego dnia a nie ma .. jak już się pojawią to nie można odczytać przez podany kod ... Masakara .. robisz wyniki bo na drugi dzień wizyta u lekarza a nie można otrzymać wyników ....

To jest jakieś ...

To jest jakieś nieporozumienie! Najgorsza, najdroższa sieć lab. i w dodatku trzeba najdłużej czekać na wyniki!!! Nie polecam, szkoda czasu i kasy. NIGDY WIĘCEJ!

W punkcie przy ...

W punkcie przy ulicy Kniaźnina w Krakowie w dniu 14.12.2021r. klienci byli zmuszeni czekać ponad godzinę z powodu spóźnienia się Pani rejestrującej osoby, chcące wykonać badanie.

Laboratoria Alab to ...

Laboratoria Alab to czysta tragedia i skandaliczny brak kompetencji wśród personelu tam pracującego. W dniu dzisiejszym zmuszona byłam odwiedzić z 4 letnim dzieckiem aż 4 laboratoria Alab, aby pobrać mu krew. Dopiero w czwartym z nich i to po interwencji u kierownika tego bałaganu dziecku pobrano krew. To jest niedopuszczalne, aby w przychodni na ulicy Dokerskiej we Wrocławiu pracowała osoba, którą nie potrafi pobrać krwi 4 letniemu dziecku, a rodzic zmuszony jest jeździć po całym mieście po innych punktach, gdzie kolejne niekompetentne osoby odmawiały poboru krwi z powodu braku umiejętności. Nigdy nie miałam takiej sytuacji kiedy naszą przychodnię obsługiwała Diagnostyka. To jest skandal! W takiej sieciowce w każdym punkcie powinna pracować osoba, mająca umiejętności pozwalające jej pobrać krew każdemu klientowi, czy to małemu, czy to dorosłemu. Upadek i żenada! Straciłam tylko czas i mnóstwo nerwów. Takie laboratoria nie powinny współpracować z przychodniami!!!!

Nie można się ...

Nie można się połączyć z konsultantem, tylko nagranie zapetlone.

Nie polecam! Na ...

Nie polecam! Na stronie internetowej jest informacja, że można wykonać test krzywej cukrowej z wynikiem badań na glukozę nie starszym niż 30 dni i nie przekraczającym progu 126 mg/dl jednak personel gdy usłyszał, że mój wynik glukozy wynosi ok100 mg/dl to prawie zawału dostał, bo mogę stracić przytomność (przypuszczam , że ALAB laboratoria zatrudnia personel , który tylko potrafi wbijać igłę). Po interwencji otrzymałam informację, że mogę przyjść, ale z wynikiem gdzie glukoza mieści się w normie, więc po co mam robić test krzywej cukrowej (nie jestem w ciąży). Brawo za rozbawienie mnie... nigdy nie skorzystam usług ALAB laboratoria , jedna nieprzyjemna sytuacja, a niechęć pozostanie już na zawsze!

Korzystam z laboratorium ...

Moja mama ma 88 lat i jest leczona onkologicznie. Prawie od początku otwarcia tego punktu pobrań robimy tam zlecone przez onkologa badania (Bardzo często). Ani razu nie miałam negatywnych odczuć. Uważam, że obsługa bardzo miła i fachowa. Tak przy rejestracji badania jak i przy pobraniu. Miła i przyjazna atmosfera. Dziękujemy bardzo.

Skandal ...

Skandal !!!! Na stronie internetowej zapewniacie że covid tylko po godzinie 11:00 , zero dezynfekcji maski testowanych na brodach, odległości żadne. Zapłaciłam za badanie krwi aby nie stać w kolejce w przychodni wśród tłumu ludzi. W Alab tłum testujących wirusa na 2 metrach kwadratowych. Sanepid powinien zamknąć taki punkt NATYCHMIAST !!!! Ludzie gdzie zdrowy rozsądek !!!!!! Ja też płacę za badanie też mam prawo czuć się bezpiecznie !!!

Najgorsze laboratorium w ...

Najgorsze laboratorium w jakim kiedykolwiek robiłam badania. Wynik badania powinien być po 7 dniach roboczych, jest 11 dzien roboczy, a wyników nadal nie ma. Po sprawdzeniu cen u konkurencji (niestety po fakcie pobrania krwi) okazalo sie że bardzo duża przebitka w cenie, na niekorzyść alabu.

Masakra

Bardzo długi czas oczekiwania na wynik testu, gdzie dla porównania w innym laboratorium 2 godziny i jeszcze info smsem o wyniku Nie polecam sama też już nigdy nie skorzystam porażka

skandal!!!

Omijajcie szerokim łukiem, niekompetencja!!! biorą kasę za testy covid - wyników nie umieszczają w systemie, który zwalnia z kwarantanny. Trzeci dzień interweniuję a oni nic nie robią!!! Zupełna ignorancja - brak reakcji z ich strony. dotyczy Wrocław Gubińska 17

Masakra

1 dzień do wylotu, potrzebne testy... Bardzo miły pan umawia mnie na testy, kilkukrotnie pytam o datę, lokalizację i godz. bo mi zależy. Co do czego nikt w laboratoria się nie pojawia... Zero kontaktu... Zero profesjonalizmu... Powinni mi zwrócić koszty jakie poniosłam dodatkowo szukając i płacąc podwójna cenę. Szkoda słów na taką obsluge

Dno

Badania nierzetelnie zrobione, test z wynikiem negatywnym, a po 2 dniach mąż trafił do szpitala pozytywny. Omijać szerokim łukiem te laboratorium.

Odwiedzałeś ostatnio Alab Laboratoria?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Poradnia K

(2.50 )

Oftaldent

(4.93 )

Lab-Med

(4.47 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem