Parking przy Plaży Czocha

( 1.00 )

Opinie (1)

Nie było innej możliwości parkowania

Nie było innej możliwości parkowania, aby zobaczyć Zaporę Leśniańską, jak skorzystanie z tzw. parkingu, należącego do Plaży Czocha – nierówna, wyboista łąka/ugór, podłoże coś jak klepisko częściowo porośnięte trawą, zagospodarowane na plac do pobierania opłaty i to jakiej, aż 5 zł, niezależnie od czasu postoju. Ledwie wjechaliśmy, szybkim krokiem zjawił się starszy pan i nie pomogło stwierdzenie, że my na krótko, maks. 0,5 godziny, aby zobaczyć, znajdującą się tuż obok zaporę, pan stanowczo stwierdził, że taki jest cennik i wręczył odręcznie wypełniony blankiet biletu, stąd wiadomo, że to teren, jakby część Plaży Czocha. Innej możliwości zaparkowania samochodu nie było, więc przymusowe korzystanie było obowiązkowe. Nie polecam, ale wyjścia nie ma, jeśli ktoś chce zobaczyć/podziwiać Zaporę Leśniańską, najstarszy tego typu obiekt w Polsce.

Odwiedzałeś ostatnio Parking przy Plaży Czocha?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oaza

(4.00 )

Proxial

(0.50 )

Bachus

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem