Biuro Doradztwa Urzędowego

( 5.00 )

Opinie (1)

Biuro Doradztwa Urzędowego mieści się w Warszawie

Biuro Doradztwa Urzędowego mieści się w Warszawie, ja skorzystałam z ich portalu, bo miałam do napisania wniosek, do jednego z urzędów. Tu znalazłam wiele cennych porad, praktycznie przydatnych. Z tym portalem żadne pismo nie jest problemem, są zamieszczone wzory/szablony różnych dokumentów. Jeśli jednak komuś by to nie wystarczyło, może zamówić napisanie, stosownego pisma, dzwoniąc pod podany numer. Wiedza, którą tu znalazłam była dla mnie w pełni wystarczająca, bardzo ułatwiła mi napisanie wniosku. Strona nie jest nader bogato ozdobiona, ale jej akcenty to powaga, dostojność i szacunek – w niebieskiej kolorystyce pas nagłówkowy, na nim urzędnik, starszy, dostojny pan, pochylający się nad dokumentami.

Odwiedzałeś ostatnio Biuro Doradztwa Urzędowego?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem