Active Beauty

( 1.00 )

Opinie (1)

Chciałam się podzielić opinią na temat salonu kosmetycznego

Chciałam się podzielić opinią na temat salonu kosmetycznego Active Beauty zlokalizowanego w Chorzowie. Ze względu na zamknięcie salonu manikiurzystki, do której chodziłam już ponad rok, zmuszona zostałam do znalezienia nowego miejsca, gdzie mogłabym wykonywać usługi typu: manicure, pedicure, henna. W przypadku takich zabiegów istotna jest dla mnie lokalizacji blisko miejsca zamieszkania oraz ceny. Znalazłam stronę internetową wspomnianego wyżej salonu, zadzwoniłam i umówiłam się o dogodniej porze. Z rozmowy telefonicznej wynikało, iż w ciągu tego dnia Pani jest bardzo dyspozycyjna, nie miała umówionych klientów. Z zewnątrz studio wygląda dobrze (nowa elewacja, studio jest dobrze oznaczone, widoczne już z daleka dzięki dużemu szyldowi wychodzącemu na ulicę). Studio jest zlokalizowane przy ulicy, gdzie łatwo można zaparkować.Salon jest duży, z recepcją widoczną od razu po wejściu do salonu. Podczas mojej wizyty była obecna tylko jedna Pani, która chwilę po moim wejściu podeszła. Pani nie przedstawiła się, nie powiedziała, że jest manikiurzystką, zaprosiła mnie do pokoju, w którym miał się odbyć zabieg. W pokoju było wieszak, tam zostawiłam płaszcz i torebkę. Pani powitała mnie w brudnym uniformie i zaprosiła mnie do brudnego (ślady po poprzednim zabiegu), małego stolika. Kolejnym rozczarowaniem był brak frezarki, całość zabiegu przeprowadzona została za pomocą pilników. Chciałam zrezygnować z usługi, jednak tego dnia miałam spotkanie rodzinne, niestety brakłoby mi czasu jeśli chciałabym sama przeprowadzić ten zabieg. Skórki zostały usunięte uszkadzając mi skórę. Wybór kolorów lakierów był duży, jednak nie były to kompletne palety kolorów jednego producenta, były to lakiery, które nie są przeznaczone do manicure profesjonalnego w salonie, marki te można kupić w sklepie za ceny w przedziale 8 - 14 zł. Nałożenie lakieru też pozostawiało wiele do życzenia, kilka paznokci Pani musiała poprawić, co wydłużyło całą wizytę. Gdy paznokcie schły przeszłyśmy do innego pokoju w celu nałożenia henny na brwi, nałożenie henny poszło sprawnie, po jednej korekcje brwi były zrobione dobrze. Niestety moja torebka i płaszcz pozostały w poprzednim pokoju, co przez cały czas mnie stresowało. Po zabiegu zostałam poproszona do recepcji, dokonałam płatności. Pani nie zapytała się czy chce się umówić na inny termin, nie zaproponował innej usługi, nie dała wizytówki, ulotki z numerami telefonu, nie otrzymałam też karty lojalnościowej czy nawet słownego zaproszenia. Cena usługi znacznie przewyższała te który wykonywałam do tej pory. Pani nie była ani nie przyjemna, ani przyjemna, po prostu wykonywała swoją pracę bez zaangażowania i uśmiechu, trochę jakby nie miała do czynienia z drugim człowiekiem, który siedział na przeciwko niej.Lakier utrzymał się trzy dni, normalnie w takiej sytuacji reklamowałabym usługę, jednak mając na uwadze, jak został wykonany manicure, postanowiłam nie wracać już do tego salonu.

Odwiedzałeś ostatnio Active Beauty?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

eXtreme Nails

(5.00 )

Studio Relax

(3.50 )

Usługi kosmetyczne

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem