15-115

( 5.00 )

Opinie (1)

Salon kosmetyczny z wykwalifikowaną kadrą

Salon kosmetyczny z wykwalifikowaną kadrą. Dogodna lokalizacja: Aleje Jerozolimskie 11/19, w centrum Warszawy. Salon oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, zarówno dla kobiet, jak też mężczyzn. Przyzwoite ceny zabiegów. Zabiegi kosmetyczne wykonywane na nowym, bardzo sterylnym sprzęcie. Atmosfera wprawiająca w błogi relaks i odprężenie. Bardzo miła obsługa - nie tylko pań kosmetyczek, lecz również pań obsługujących recepcję. Zawsze dogodne terminy wizyt. Czas obsługi podczas np. telefonicznego umawiania wizyt - ekspresowy. Podczas zabiegów - dostosowany do wykonywanych zabiegów. Rzetelności w procesie obsługi klienta dodaje fakt wysyłania przez salon sms'ów przypominających o wizycie, na dzień przed umówionym spotkaniem.

Odwiedzałeś ostatnio 15-115?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(2.85 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem