7Dmax

( 3.00 )

Opinie (1)

Pan obsługujący Kino sympatyczny

Pan obsługujący Kino sympatyczny, udzielał odpowiedzi na moje pytania. I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że film, na który się zdecydowaliśmy widziałem już wcześniej (podobał mi się i zabrałem na niego znajomych - wcześniej widziałem w innym kinie). Film miał trwać 15 minut, trwał mniej, był skrócony, powycinane fragmenty, niezbyt pasujące do siebie przejścia pomiędzy poucinanymi fragmentami... Jakość i efekty tak, jednak czuję się oszukany. Film rewelacja, ale w wersji którą widziałem w innym kinie, gdzie i efekty były lepsze i cały film był zaprezentowany. Może inne propozycje tego kina są lepsze, je jednak już tego sprawdzać nie będę.

Odwiedzałeś ostatnio 7Dmax?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cinema City

(3.88 )

Helios

(3.61 )

Multikino

(3.96 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem