alt-tuning.com

( 5.00 )

Opinie (1)

Takich sprzedawców trzeba chwalić

Takich sprzedawców trzeba chwalić, szczególnie biorąc pod uwagę ilu jest oszustów działających w okresie świąt. W wypadku ALT-TUNING.com, wszystko przebiegło lepiej niż idealnie. Na przesyłkę czekałem bardzo krótko, kontakt z firmą idealny. Towar, który do mnie dotarł był świetnie zapakowany i dokładnie taki jak zamówiłem. W kopercie znalazłem jeszcze gratisowy odświeżacz powietrza reklamujący pewną firmę ubezpieczeniową, oraz coś w rodzaju portfela promującego firmę zajmującą się przelewami międzynarodowymi. Biorąc po uwagę, że za część zapłaciłem mniej niż 10zł, w nawet najśmielszych snach nie oczekiwałem tyle.

Odwiedzałeś ostatnio alt-tuning.com?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

opony.com

(4.50 )

Am Serwis

(5.00 )

moto.gratka.pl

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem