4Faces

( 2.75 )

Opinie (23)

W tym sklepie zawsze spotykam się z bardzo sympatyczną i

W tym sklepie zawsze spotykam się z bardzo sympatyczną i wykwalifikowaną kadrą. Dzięki otrzymanej pomocy zakupy są zawsze trafione.

Rewelacyjna obsługa!!! Poszukiwałam stroju na zajęcia

Rewelacyjna obsługa!!! Poszukiwałam stroju na zajęcia fitness i nie bardzo wiedziałam, co chcę kupić. Pracownik najpierw zadał mi wiele pytań, by wytypować jak najlepiej produktu, jaki poszukuję (nienachalnie!), a następnie fachowo zaprezentował kilka rzeczy, przedstawiając ich walory. W ten sposób udało się mi skompletować cały strój w jednym miejscu, z którego jestem niezwykle zadowolona. Gorąco polecam ten sklep osobom, którzy są niezdecydowani i niezorientowani.

Personel na najwyższym poziomie !! Zajęli się moim

Personel na najwyższym poziomie !! Zajęli się moim problemem bardzo dokładnie. Doradzili umiejętnie odpowiednie obuwie. Posiadają znakomite przyrządy do oceny wad stóp i potrafią zaproponować ich korekcję. Szczerze polecam. Naprawdę przemiła obsługa.

Odwiedzałeś ostatnio 4Faces?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alpinus

(5.00 )

DECATHLON

(4.20 )

GO Sport

(3.59 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem