MAGARTA

( 5.00 )

Opinie (4)

Wiele usług świadczy ta firma – sklep i biuro jednocześnie

Wiele usług świadczy ta firma – sklep i biuro jednocześnie, można tu klucz dorobić, zamówić pieczątkę, kupić akcesoria komputerowe i także uzyskać pomoc w zakresie serwisu komputera. Usługi wykonują rzetelnie, dokładnie i bez uchybień. Pracownica to miła i grzeczna kobieta o pogodnym usposobieniu, przyjazna i uśmiechnięta. Placówka trochę mała, ale specjalnych niedogodności nie doświadczyłam, byłam akurat jedynym klientem. Minusów nie dostrzegłam więc pochwała się należy.

Potrzebna mi była nowa pieczątka i jej wykonanie zleciłam

Potrzebna mi była nowa pieczątka i jej wykonanie zleciłam tej firmie, w małym biurze mieszczącym się na piętrze wielofunkcyjnego budynku. Bardzo miła i grzeczna obsługa dzięki sympatycznej pracownicy, która po zapoznaniu się z treścią zaoferowała kilka rodzajów tych urządzeń do wyboru, następnie poprosiła o wybranie koloru i umówiła się ze mną na następny dzień po odbiór. Rewelacyjna sprawność obsługi i oferowany czas realizacji zlecenia, 8 stycznia. Firma świadczy także usługi naprawy komputerów.

Przy problemach z komputerem warto skorzystać z pomocy w

Przy problemach z komputerem warto skorzystać z pomocy w firmie MAGARTA, mieszczącej się biurowcu na ulicy Grunwaldzkiej. Kontakt ten poleciła mi znajoma i skorzystałam w pełni zadowolenia z usługi. Niewielkie biuro na piętrze, wyposażone w niezbędne urządzenia. Profesjonalna pomoc jest tu gwarantowana, świetnie znająca się na rzeczy pracownica udzieli fachowej pomocy, rozwiąże problemy w krótkim czasie. Wysoka jakość usługi, polecam z pełną odpowiedzialnością.

Odwiedzałeś ostatnio MAGARTA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Acer

(4.00 )

Lexmark International

(4.50 )

Lenovo

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem