Alektum

( 0.50 )

Opinie (1)

To firma windykacyjna

To firma windykacyjna, którą charakteryzuje wyjątkowa bezczelność i arogancja w kontakcie z klientem. Otrzymałam od nich wezwanie do zapłaty za przesyłkę od innej firmy, której nie przyjęłam od listonosza, a pracownica Alektum usiłowała mi wmówić, ze i tak mam obowiązek za nią zapłacić, ponieważ powinnam przesyłkę odebrać i odesłać za potwierdzeniem odbioru. Bezczelność najwyższego stopnia, zapłacić za coś czego nie odebrałam, tym samym nie otrzymałam, tym bardziej ze przesyłka do mnie nie była za żadnym potwierdzeniem a im wystarcza jedynie fakt ”wyjścia” przesyłki. Naciąganie i straszenie konsekwencjami prawnymi. Ta firmą powinny zająć właściwe organy sprawiedliwości. Nie wiem jak się od nich uwolnię ale będę walczyć.

Odwiedzałeś ostatnio Alektum?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(2.25 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem