3Gravity

( 4.50 )

Opinie (2)

Sklep stosunkowo młody ale korzenie ma dość długie

Sklep stosunkowo młody ale korzenie ma dość długie.Jeśli chodzi i wiedzę, to na temat rowerów znają chyba wszystko. Sami pracownicy razem z właścicielem startują w zawodach rowerowych i osiągają dość wysokie rezultaty. Od tego roku więcej będzie miejsca i będzie więcej rowerów i wszystkiego. Sklep jest położony na Warszawskim Powiślu dogodny dojazd, możliwość parkowania.Cena, obsługa, klimat wszystko na tak.Polecam.

3Gravity jest to punkt zajmujący się serwisem rowerowym i

3Gravity jest to punkt zajmujący się serwisem rowerowym i narciarskim i sprzedażą sprzętu rowerowego i snowboardowego i narciarskiego. Oddałem tam do serwisu swoje bardzo wysłużone narty atomiki . Za korzystną cenę został wykonany na nich pełny serwis z czyszczeniem , smarowaniem, uzupełnianiem ubytków, polerowaniem....Wyglądają jak "nówki". Bardzo miła i fachowa obsługa.Krótkie terminy realizacji.

Odwiedzałeś ostatnio 3Gravity?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ośrodek Sportów Zimowych Przywidz

(4.00 )

Stacja narciarska Kotelnica

(4.75 )

Wyciąg narciarski Cisowa

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem