EL-KUT

( 1.00 )

Opinie (1)

Witam wszystkich zainteresowanych współpracą z firmą EL

Witam wszystkich zainteresowanych współpracą z firmą EL-KUT której właścicielem jest Marcin W. i ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĄ!!!Teraz uzasadnienie,zamówiłem wykonanie ogrodzenia, obiecany na zamówieniu czas wykonania wynosił dwa miesiące ,prawdziwy czas wykonania to siedem miesięcy i setki telefonów z mojej strony w celu umówienia spotkania i zobaczenia postępujących prac przy wykonywanym ogrodzeniu,umówione spotkania na konkretny dzień i godzinę nie dochodziły do skutku panu W. na 15 minut przed spotkaniem coś nagle wypadało o czym dowiadywałem się po trzech dniach jak udało mi się dodzwonić oczywiście nie ze swojego numeru dzwonilem ponieważ moich telefonów nieodbierał ten pan.Kontakt był rewelacyjny do czasu gdy przekazałem drugą część zaliczki czyli jakiś miesiąc i póżniej poznałem prawdziwe oblicze własciciela firmy EL-KUT .Długo mogę pisać o ponad półrocznej batalii o ogrodzenie ,dlatego odradzam wszystkim zainteresowanym tą firmę i osobę ją prowadzącą.Finał sprawy u mnie był taki że udało mi się wymusić wykonanie zlecenia pod groźbą oddania sprawy na drogę sądową i po 7 miesiącach mam zamówione ogrodzenie ,przy którym teraz cały czas coś naprawiam bo o gwarancji to można zapomnieć,co do kwestii finansów to znowu można by dalej pisać ,do umówionej kwoty cały czas coś było dodawane pomimo wcześniejszych zapewnień że umówiona kwota jest kwotą ostateczną.Myślę że te fakty wystarczą żeby przestrzec lub zachęcić do zasięgnięcia jeszcze opinii o tej firmie przed rozpoczęciem jakiejkolwiek współpracy z tą osobą.Pozdrawiam Dariusz

Odwiedzałeś ostatnio EL-KUT?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ALUSTOLBUD

(4.00 )

Super Dach

(5.00 )

ALPIN

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem