VIP

( 4.00 )

Opinie (3)

Księgarnia

Księgarnia, o której piszę, dość długo istnieje już w tym miejscu. Wcześniej kupowałam tam tylko książki, teraz bardziej dodatki. Ostatnio moim zakupem były kartka urodzinowa i pamiętnik. Gdybym chciała mogę jeszcze tam zakupić przybory szkolne czy kalendarze. Wszystko w przystępnych, porównywalnych z innych księgarni cenami. W sklepie jest miła i szybka obsługa, która chętnie zawsze doradzi czy złoży zamówienie. W sklepie tym jeszcze zawsze czysto, jasno i cicho ale mankamentem jest mała przestrzeń sklepowa. Gdy jest więcej klientów, ciężko jest się poruszać. Podsumowując: przeciętne ceny, duży wybór, miło. Polecam.

Kantor zlokalizowany w jednej ze środkowych zatoczek CH w

Kantor zlokalizowany w jednej ze środkowych zatoczek CH w okienku przy restauracji. Aby wezwać obsługę, należy wcisnąć dzwonek, iż na stałe kantor obsługuje personel sklepu odzieżowego. Pani zjawiła się w krótkim czasie po wciśnięciu dzwonka i grzecznie bez zwłoki dokonała transakcji. Na koniec wystawiono kwit

Odwiedzałeś ostatnio VIP?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.00 )

To i owo

(4.00 )

Blacharstwo samochodowe Imort-Export Łukasz Kołodziej

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem