AGATA

( 4.00 )

Opinie (1)

Personel kompetentny i miły

Personel kompetentny i miły. Przy wejściu klient jest zauważony i przywitany. Pełne zaangażowanie na kliencie. Sklep bardzo dobrze wyposażony. Częste promocje. Wygląd sklepu przejrzysty. Po zawarciu transakcji , klient jest pożegnany i zaproszony ponownie. Jedynie co to mogę zaproponować firmowe stroje dla pracowników, celem odróżnienia ich od klientów i zatrudnienie jeszcze jednego pracownika, ponieważ czasami, sprzedawca obsługuje dwa stanowiska , a to może znacznie wydłużyć czas obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio AGATA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

AVON

(4.16 )

Daniella

(5.00 )

DOUGLAS

(4.02 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem