Laboratorium Analiz Medycznych LAM

( 4.69 )

Opinie (5)

Laboratorium Analiz Medycznych odwiedziłam w związku z

Laboratorium Analiz Medycznych odwiedziłam w związku z koniecznością wykonania wyników na zlecenie lekarza rodzinnego. Bardzo miła i sprawna obsługa, pełna ciepła i sympatii. Pomieszczenie laboratoryjne mieści się na parterze budynku dawnego szpitala, jest w pełni przystosowane i wyposażone do pełnienia swoich funkcji. Panował tu porządek i higieniczne warunki. Nieco mniej sympatycznie wyglądał hol/korytarz ze względu na widoczny ”znak” czasu (stan posadzki, lamperia na ścianach), do nowoczesnego wizerunku jeszcze daleko, ale zadbano tu o porządek i to jest najistotniejsze.

Laboratorium Analiz medycznych punkt LAM jest miejscem

Laboratorium Analiz medycznych/punkt LAM jest miejscem bardzo estetycznym i higienicznym: nowoczesna poczekalnia, niewielki pokój pobierania próbek do badań i profesjonalna obsługa z zachowaniem wymogów medycznych. To tutaj, bez stresu, w bardzo sympatycznej atmosferze mnie obsłużono. Pracownica była bardzo delikatna podczas pobierania krwi, miłym głosem uspakajała, podziękowała i poinformowała mnie o terminie i miejscu odbioru wyników.

Musiałam zrobić wyniki i w tym celu udałam się do

Musiałam zrobić wyniki i w tym celu udałam się do Laboratorium Analiz Medycznych LAM. Zjawiłam się tu rano i od razu zostałam należycie obsłużona w higienicznych warunkach z zachowaniem kultury medycznej. Pobrano mi krew, zostawiłam mocz i po południu mogłam odebrać wyniki. Bardzo miła i uśmiechnięta, grzeczna i przyjemna obsługa, profesjonale kobiety w wykonywaniu swych obowiązków. Krótka, może 5-minutowa wizyta i po sprawie.

Odwiedzałeś ostatnio Laboratorium Analiz Medycznych LAM?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Laboratorium analityczne

(5.00 )

Laboratorium Medyczne Synevo Łódź Kopernik

(5.00 )

LABOX Medyczne Laboratorium Diagnostyczne

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem