Arauto

( 5.00 )

Opinie (2)

Wymiana układu wydechowego w moim Fordzie weteranie

Wymiana układu wydechowego w moim Fordzie weteranie - profesjonalnie. Widać staranność wykonania i przemyślenie sprawy, a nie na łapu-capu. Termin dotrzymany, wycena też.

Panowie z firmy to profesjonaliści

Panowie z firmy to profesjonaliści. Naprawili auto na najlepszych częściach przy czym za "robociznę" nie biorąc dużo. O każdej zmianie informowali telefonicznie. Realizacja naprawy trwała 2 dni. W miejscu pracy ład i porządek. Można było wytargować niewielki upust.

Odwiedzałeś ostatnio Arauto?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

SPEC-3

(5.00 )

oponeo.pl

(5.00 )

AutoCentrum

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem