Alfa

( 5.00 )

Opinie (3)

Apteka znajduje się przy bardzo ruchliwej ulicy ale nie ma

Apteka znajduje się przy bardzo ruchliwej ulicy ale nie ma przy niej parkingu co jest dużym minusem. Otoczenie apteki zadbane i czyste. Szyby od frontu budynku bez pomazań, czyste i przejrzyste. Podłoga na sali sprzedaży czysta, błyszcząca. Za ladą stała farmaceutka ubrana w biały fartuch, uśmiechnięta i pomocna. Po wejściu, zapytała w czym może mi pomóc, zaproponowała mi zamienniki leku, z których skorzystałem. Pracownica nawiązywała ze mną kontakt wzrokowy, była uprzejma. Za zakupy zapłaciłem gotówką i otrzymałem prawidłową resztę i paragon. Ceny leków w tej aptece nie różnią się zbytnio od cen w sieciach konkurencyjnych.

Braki w asortymencie kosmetycznym

Braki w asortymencie kosmetycznym. Chciałam kupić bloker słoneczny o wysokim filtrze oraz pastę do zębów z nadwrazliwością i niestety nie było w czym wybierać. Natomiast jeśli chodzi leki na receptę bez zastrzeżeń. Ponadto niektóre leki w bardzo korzystnej cenie w stosunku do konkurencji. W aptece znajdują się dwie kasy także kolejka która jest w aptece jest szybko i sprawnie obsługiwana

Czysto

Czysto, schludnie, bardzo przejrzysta ekspozycja medykamentów. Obsługa nieuprzejma, jakby robiła łaskę doradzając klientowi, wyraźnie promująca pewne grupy leków, niekoniecznie najskuteczniejsze, ale na pewno nie najtańsze. Na prośbę zaproponowania tańszych odpowiedników leków, usłyszałem odpowiedź, że takich nie ma. Ceny konkurencyjne.

Odwiedzałeś ostatnio Alfa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem