Dworek Prawdzic

( 1.00 )

Opinie (1)

Pojechaliśmy ze znajomymi nad morze

Pojechaliśmy ze znajomymi nad morze. Znaleźliśmy pole namiotowe przy Dworku Prawdzic w Niechorzu. Rejestracja w recepcji dworku okazała pozostawiała wiele do życzenia. Pani nas obsługująca z wielką wyniosłością obliczyła kwotę za nasz pobyt na polu campingowo-namiotowym wśród domków letniskowych. Informacja o płatności kartą zachęciła nas do tej formy płatności - okazało się jednak, że nie można płacić kartą. Fatalne warunki sanitarne. Jedna toaleta dla kobiet bardzo brudna, wręcz wcale niesprzątana, śmierdząca i odrażająca. Prysznice płatne - żeton kosztuje 4 złote, ciepła woda leci przez 5 minut z czego 2 minuty leci zimna. Kabiny prysznicowe z płyt OSB zamykane na haczyk. Brudno i nieprzyjemnie. W męskim prysznicu grzyby rosnące na posadzce (wysokość około 5 cm). Węzły sanitarne w bardzo kiepskim stanie, niesprzątane, brudne...Plusem, jedynym, jest bliskość morza i drzewa, wśród których można obozować. Ogólnie rzecz biorąc nie polecam miejsca z uwagi na obsługę i fatalne zaplecze sanitarne.

Odwiedzałeś ostatnio Dworek Prawdzic?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oaza

(4.00 )

Proxial

(0.50 )

Bachus

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem