Dobre Zdrowie

( 5.00 )

Opinie (1)

Do apteki wybrałem się w celu zakupienia jakiegoś środka na

Do apteki wybrałem się w celu zakupienia jakiegoś środka na przeziębienie. Od tej porze to chyba nikogo nie dziwi że się choruje. Na pierwszy rzut oka czystość jak i przestrzeń jest piękna i ogromna. Duża i przestronna apteka i na dodatek samoobsługowa. I udałem się do powyżej wymienionej aptek i bardzo się zdziwiłem; łatwością robienia tam zakupów. Jest to apteka samo obsługowa. Można poczytać i zobaczyć czy dane laki są dla nas i oczywiście w jakiej są cenie to chyba najważniejsze. Jest to bardzo dobry pomysł na takie rozwiązanie samoobsługowe, daje nam to komfort robienia jakiejkolwiek zakupów, nawet tych wstydliwych o które nie raz wstydzimy się zapytać.A w tutaj bez problemu kupimy co nam dusza zapragnie. A w tej aptece robimy wszystko sami. Oczywiście jak nie możemy czegoś znaleźć od razu przychodzi do nas pani sprzedawczyni i od razu radzi i doradza które możemy wziąć i które są dla nas przeznaczone. Bardzo miła i sympatyczna obsługa pomoże w każdych zakupach leków. Przebywałem w tej miłej atmosferze ok 5-10 minut. Polecam każdemu którzy cenią sobie komfort i swobodę w takich zakupach. A ceny produktów są bardzo przystępne i nie są w żaden sposób wygórowane.

Odwiedzałeś ostatnio Dobre Zdrowie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem