Asta

( 0.50 )

Opinie (4)

Jakość obsługi w firmie Asta jest fatalna

Jakość obsługi w firmie Asta jest fatalna. Na minus można zaliczyć wiedzę i kompetencje personelu, organizacje i czas obsługi, na mały plus jest zachowanie personelu oraz oferta, a na duży plus jedynie wygląd miejsca obsługi.

Miałam okazję poznać firmę poprzez kontakt z miłą Panią z

Miałam okazję poznać firmę poprzez kontakt z miłą Panią z infolinii. Nie pamiętam dokładnie jej nazwiska, ale pani Ola była nie dość, że bardzo miła to rzetelnie odpowiadała na moje pytania (sprawdziłam to jeszcze raz udając się bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta. Podoba mi się to, że wiele spraw można załatwić w asta-net drogą mailową i przez telefon, nie mówiąc już o tym, że jak zepsuł mi się dekoder to pomogli nawet po 21.30 w sobotę. Polecam szczerze, nikt tak nie zajmie się klientem w dzisiejszych czasach jak ASTA. Moja znajoma, która ma telewizją z Vectry niestety cały czas narzeka.

świetna obsługa

świetna obsługa, zawsze pomocne panie w Biurze i co najważniejsze, fachowa pomoc przy wyborze usługi czy promocji. Przy załatwianiu jakichkolwiek spraw, konsultanci zawsze lojalnie informują o różnych typach promocji, tak by wybrać jak najlepszą dla indywidualnych potrzeb klienta. Biuro Obsługi jest przestronne, może czekając na swoją kolejkę zapoznać się z materiałami dot. oferty.

Moja wizyta w tej placówce

Moja wizyta w tej placówce, odbyła się krótko i sprawnie - polegała na zwiększeniu pakietu w abonamencie tv i ... byłam bardzo mile zaskoczona!!!!! Do siedziby firmy mogłam wejść z psem, który nie znosi upałów, do boksu obsługi klienta weszłam nie czekając długo, wręcz od ręki - tak mają zorganizowaną pracę, żeby klient nie czekał. Pani obsłużyła mnie fachowo - krótko, zwięźle i na temat, nie ukrywając żadnych "kruczków", był piątek, zatem zwiększenie pakietu kanałów tv miało odbyć się w poniedziałek - bardzo zajęci operatorzy - zgodziłam się na to, w końcu to niedługo. Podpisałam co trzeba, dostałam jakieś reklamówki w postaci długopisów, teczek itp, poszłam do kasy zapłacić rachunek, wychodzę, a za mną wybiega ta sama pani z obsługi klienta i mówi, że w ciągu najbliższej godziny ktoś zjawi się i zwiększy pakiet - no zaskoczona byłam bardzo miło, pani uśmiechnięta, wie co ma robić, No wzór do naśladowania!!!!

Odwiedzałeś ostatnio Asta?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.14 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem