Aligator Centrum Zoologiczne

( 2.00 )

Opinie (1)

Z racji posiadania zwierzątka

Z racji posiadania zwierzątka,podczas zakupów zawsze odwiedzamy sklepy zoologiczne. Wrażenie? słabe....wnętrze sprawiające chaos, towar na półkach nie był poukładany, gatunkowo pomieszany ( pewnie z winy klientów, jednak dbanie o przejrzystość asortymentu należy do obowiązków obsługi ). Pomimo szukania właściwego towaru, obejścia półek kilkakrotnie i nie znalezienia odpowiedniego asortymentu - nikt nie zaoferował pomocy. Obsługa była zajęta prywatną rozmową. W ostateczności zakupiłam tylko suszone gruszki - a przy odrobinie uśmiechu i zaoferowanej pomocy - moje zakupy byłyby większe. Duży minus. Mój zwierzaczek nie będzie pocieszony.

Odwiedzałeś ostatnio Aligator Centrum Zoologiczne?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zoo Centrum

(1.50 )

Villa Zoo

(5.00 )

Kakadu

(2.70 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem