mango.pl

( 4.00 )

Opinie (4)

Szybko

Szybko, sprawnie, towar dobrze zapakowany.

W miesiącu X 2015 drogą internetową kupiłam sprzęt AGD

W miesiącu X/2015 drogą internetową kupiłam sprzęt AGD. Przelałam pieniądze i szybko otrzymałam paczkę. Jednak, gdy zdecydowałam się na zwrot towaru, zaczęły się problemy. Czytając załączone wskazówki co do zwrotu, okazały się sprzeczne z tym co mówi pracownik przez telefon. Reasumując wysłałam towar 5.10.2015 r. ( zachowując termin 14 dni na zwrot) za poświadczeniem odbioru. Kiedy otrzymałam to poświadczenie okazało się, że odebrali paczkę dzień później czyli 6.10.2015 r. Niestety do dnia dzisiejszego nie mam zwrotu pieniędzy. Pisałam monit drogą e-mailową i kontakt tą drogą również oceniam " tak sobie".

Kupiłam body w sklepie internetowym mango

Kupiłam body w sklepie internetowym mango.pl. Niestety okazały się za małe. Wymiana towaru przebiegła nie dość, że ekspresowo i bez żadnych problemów, to dodatkowo nie zostałam obarczona kosztami dostawy przez kuriera. Formularz wymiany/zwrotu jest dołączony do przesyłki. Z pewnością będę korzystała z usług tego sklepu internetowego.

Strona ta włączyła mi się przypadkiem i bardzo szybko ją

Strona ta włączyła mi się przypadkiem i bardzo szybko ją wyłączyłam. Bardzo nie lubię tych zakupów Mango zarówno w internecie, jak iw telewizji. Tylko namawiają ludzi na kupowanie bubli, a niektórzy rzeczywiście się na to nabierają. Nie wierzę w żadne ich cudowne produkty na odchudzanie, mycie wszelakich powierzchni bez wysiłku i całe to proste życie, byleby tylko z ich produktami.

Odwiedzałeś ostatnio mango.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

kuchniapupila.pl

(4.50 )

Foto.it

(5.00 )

cal.pl

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem